Po co to pier*e o białej zimie?!

Chcesz śniegu/klimatu świąt to wypier*j w górne partie gór. Albo za granicę.
Ja go nie chcę. Bo to same szkody są. Dla kierowców, komunikacji, urazówek, rachunki za ogrzewanie wyższe, przeziębienia, więcej wypadków i kolizji, sól dostająca się do gruntu, smog itd.

Teraz gówniarze i tak na phonach gniją. Niedługo sanki na starych fotkach będą oglądać.
Mam rację kurła? Mam?!

3 polubienia

Tez wole snieg ogladac na obrazkach…
No moze ta odrobina lodu w szklaneczce?

2 polubienia

W szklance to co innego.

1 polubienie

To ja puszukam…moze znajde Dzien Bez Sniegu
A najlepiej caly rok

Nie chcesz śniegu, to wypier*j w ciepłe kraje. :rofl:

3 polubienia

Same z nim szkody.
Ilu zwykłych janków jeździ na nartach?
Janek to kevina odpali, złapie rybę i będzie świętował w sposób bierny.

Przeprowadz sie na Costa Blanca. Tu snieg pada raz na 100 lat. A nazwa bierze sie od bialych skal wapiennych.

Hahaha pozamiatane :joy::joy:

1 polubienie

Po zamiata Ne:

teletubiś

2 polubienia

Mnie to rozśmiesza-JESZCZE!
Ale dzisiaj sobie rzeżuchę posiałam
-do Bożego Narodzenia urośnie…
/mam nadzieję/

Jakie szkody?
Wyższe rachunki za ogrzewanie nie wynikają z pojawienia się opadów śniegu, a jedynie z naturalnej o tej porze roku obniżonej temperatury.
Przeziębienia też z białym puchem nie mają nic wspolnego.
Więcej wypadków w okresie zimowym wynika raczej z nieprzystosowania się kierowców do panujących warunków na drodze.
Sól? Sól , to w gruncie gruntowi nie szkodzi. Bo niby jak? Pozostałości po zimie zostaną wypłukane wiosennymi deszczami i trafi do morza/oceanu.

Prawdopodobnie zauważono, że śnieg zmienia nastrój, a pada sam za darmo. Wielkie firmy więc wymyśliły, żeby wmówić potencjalnym klientom, że ten nastrój kojarzyć się ma ze świętami. A klienci im dłużej myślą o świętach, tym więcej kupią na święta.

Ale jest jedna dobra rzecz. Niektóre rzeczy są dobre właśnie dlatego, że nie są codziennością, np. pierwszy śnieg po wielu ponurych dniach albo pierwszy ciepły słoneczny dzień po zimie :slight_smile:

1 polubienie

Po to jest zima żeby był śnieg… Ja bym mógł mieć co roku od grudnia do marca metr śniegu i codzienne burze śnieżne… ale nie mam…

Może być i zima bez śniegu, nie przeszkadza mi to.

1 polubienie