Po co to wszystko?!

Szczyty, konferencje, konwencje, narady. Ostatecznie Ukraina i tak zostaje sama z tym co ma. A nie ma tego co potrzebuje czyli F-16 i pocisków dalekiego zasięgu.
Ukraina ma walczyć czy wygrać ?
Za kulisami dzieje się więcej konkretów?

3 polubienia

Stany Zjednoczone muszą myśleć przede wszystkim o wojnie z Chinami. Ukraina to kwestia drugorzędna. Nadzieja w Europie chociaż ta nie ma nie wiadomo jak wielkiego przemysłu zbrojnego

1 polubienie

Poza tym Ukraińcy sami produkują broń dalekiego zasięgu

2 polubienia

Też tak pomyślałam. :confused:

2 polubienia

Oby te konkrety

1 polubienie

Po co to?
A któż to może wiedzieć!
Istnieje "druga"polityka ,o której mało lub nic nie wiemy.Są różne układy i układziki.

1 polubienie

To duzy kraj nieobliczalny
Ùkraina? Mnie by nie bylo ale chce byc

1 polubienie

Ja mam teorię, że Zachód celowo pomaga Ukrainie tylko po trochu, bo im później ta wojna się zakończy, tym później Rosja będzie mogła zacząć szykować się do kolejnych wojen.

1 polubienie

@okonek po kielichu widzę :roll_eyes:

1 polubienie

Coś tam się jednak dzieje. Ale to działania raczej na po wojnie niż w jej trakcie

2 polubienia

A tak moczymordm dokladnie

1 polubienie

Rosja się zużywa w tej wojnie szybciej niż myślimy

1 polubienie

Kolego masz talent
Ruskie są trudni ale nie niemożliwe

1 polubienie

Składowych jest pewnie wiele. Rosja ma się wykrwawiać maksymalnie na ile to możliwe. Zachód musi uzupełniać swoje magazyny broni i sprzętu. Szkolenia Ukraińców np. na F-16 też trwają. Takie rzeczy nie dzieją się na pstryknięcie palcami.

3 polubienia

Nowosc. Jak

ale to oczywiste

1 polubienie

Jaki talent. Broni im ubywa szybciej niż są w stanie produkować razem z Iranem i Koreą Północną

Wlasnie talent
Masz takowy
Zezloscic rapem mnie potrafisz.

1 polubienie

Dawno Tobie rapu nie podsyłałem :wink: