Podchwytliwe pytanie

Zdecydowanie odradzam! Jak się naprawdę zakochasz to analiza pójdzie z torbami!

Nie każdy facet myśli penisem.

1 polubienie

Co nie znaczy, że nie można ,wpaść’'.

Tutaj to juz obie płcie muszą myśleć.

1 polubienie

Terapia po przejściach potem związki.

1 polubienie

Najgorsze jednak dla kobiety jest kiedy mężczyzna ma za plecami inną kobietę albo kłamie, że ją kocha.

Kłamstwo również nie ma płci.

Co czujesz kiedy patrzysz na swoje odbicie w lustrze?

1 polubienie

Myślę ,Zasługujesz na więcej’’ A co?

1 polubienie

Twoje potrzeby chyba są zbyt wygórowane.

1 polubienie

Dlaczego?

Oczekujesz czegoś co jest nierealne - ideału. A wystarczy się dogadywać i szanowac.

1 polubienie

Nie oczekuję ideału. Skąd ten pomysł? Oczekuję tylko uczciwości. Tylko jedno mnie zastanawia. Zdrowszy jest związek jak ktoś Cię motywuje do działania ale masz chęć konkurować czy jak ktoś przeszedł to samo i Cię wysłucha ale jednocześnie widzisz, że ta osoba też ma dużo w sobie niepewności…

To prawda. Nie, każdy. :wink:

1 polubienie

Ależ ty kręcisz.
Jaka konkurencja?

@Andi Sabotujesz każdą opcję związku z jakiegoś powodu. Przepracuj to. Z fachowcem.

1 polubienie

ty serio czy tak zacofana jesteś?

Jak facet dużo umie i jest zdolny to zawsze chce być też na tyle dobra w czymś. Chciałabym z nim konkurować. Może jestem popier…lona ale zawsze chcę błyszczeć i być chwalona bo mnie rzadko kiedyś chwalono. Skądś to się wzięło chyba. Ale tak @Devil

@Andi jako baba Ci powiem
przy polowaniach nawet mezczyzna ma okres (ochronny oczywiscie)

1 polubienie

Właśnie mnie już kilku próbowało testować i jak jednemu wprost napisałam, że nie dam się testować to się mi w gębe zaśmiał ,A dlaczego?‘’

Poczucie humoru! Skoro odkryłaś, to powinnaś zacząć tez go testować. Pośmiać się zawsze można!

1 polubienie