Podoba się Wam taka moda?

Młody człek czyli ok. 22-28 lat.
Głowa wygolona na łyso, no moze sa odrosty ok. 2 mm :wink:
Za to broda… Na oko 2 lata pielęgnowana, gęsta, zadbana, długa…

Za moich młodych czasów smoki i ludzie długie to mieli włosy (niektórzy szczęściarze też… przyrodzenie :rofl:).
Brodacze jeśli byli to mieli włosy przynajmniej do ramion…

Mnie taki widok jak opisałem śmieszy.
Kojarzy się z jakimś radykalnym muzułmanimem, ewentualnie żydem. Czyli nic ciekawego.
Fakt, swego czasu (tak od 2004 r) sporo specjalsów działających w krajach gdzie dominuje islam zaczeło nosić do krótkich, wojsowych włosów długie, gęste brody. Tylko ze Ci panowie mają spore klaty i porządnie umięsnione ramiona… A nie o chuderlaku co kufla nie podniesie :joy:

Moda na drwala to nie milimetrowe włosy ale dłuższe niż zwykłe…
Tu piszę o dosłownie ich braku lub milimetrowych…

Miałeś Smoku kiedykolwiek brodę?
Znasz to wspaniałe i relaksujące uczucie ,
gdy możesz się po niej pogładzić w chwili namysłu?
A może taka broda służy do zaplatania warkoczyków?
Albo dogrzewa klatkę piersiową zamiast szalika w mroźny dzionek?
/To nie moda -to:
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO WŁASNEGO WIZERUNKU
moim zdaniem/


:wink:

1 polubienie

roznie z tym bywa - a zaczelo sie chyba, ze osobnicy, ktorzy zaczynali lysiec jako przeciwwage zapuszczali brody (w koncu grzebienia nie musieli wurzucac)
zyd to nie - bo pejsow nie mial, predzej usiluje zrobic sie na mudżahedina, bo tamci faktycznie zeby nie musiec sie bez przerwy drapac w kudlach pod helmem pewnie glowy czesto golili, na glacy wspoltowarzyszki niedoli latwiej wytepic (a i Arabowie i sporo nacji azjatyckich wlasnie strefy Pakistan - Afganistan, zwroc uwage - maja sklonnosci do lysienia wieksze niz jakakolwiek “rasa” czyli patrz punkt pierwszy).

A gdzies Ty widzial lysego Żyda???
Nie,nie podoba mi sie.Dla mnie lysy,plus dres to symbol obciachu,dno dna i obrzydzenie…
Ale…Od slowa,“moda”,trzymam sie z daleka.

2 polubienia

Taka moda. Niektórym to się podoba i niektórym pasuje, ale ja wolę niebrodatych lub z delikatnym zarostem.

Rzeczywiście panowie tak się teraz strzygą. Głowa ma być łysa by nie musieć sie czesać i stylizować. Wygoda. Natomiast broda ma pozostać symbolem dojrzałości i męskości. Dupa niemowlaka gejowska by była. Kobieta musi czuć że to twarz prawdziwego mena a nie kolano.

Kolega mi powiedział że tak się strzyżą w US Army - Marines. Mężczyźni z prawdziwego zdarzenia.

1 polubienie

Mnie sie nie podoba…

Cudne te kolorki. Przynajmniej nie nudno

1 polubienie

Nie lubię brody bo niemiło ładkocze przy całowaniu