Podoba sie Wam wypowiedz prof. Lwa-Starowicza?

3polubienia

Przecie┼╝ to jest oczywiste. Ale nie dla nawiedzonego prawactwa

2polubienia

NiestetyÔÇŽ

1polubienie

M├│wi jak jest i jak by─ç powinno.

4polubienia

Polac mu dobrze gadaÔÇŽ
Tylko niestety przetlumacz to ludziom. A kasta pedofili to chyba lepiej zorganizowana jak mafia. No i edukacja seksualna nie pomoze w przypadku takim jak porwania, podobnie jak kobiet przed napadem gwalciciela. Ale na pewno nieuswiadomione dziecko jest latwiejsza ofiara.

4polubienia

Nawet nie czytam. Wiem ┼╝e m├│wi m─ůdrze.
Ta w┼éadza nie ma ┼╝adnych autorytet├│w. Nie korzystaj─ů z wiedzy polskich naukowc├│w, praktyk├│w. Sami s─ů mierni, nawet powiedzia┼éabym, ┼╝e zbyt mierni, aby piastowa─ç takie funkcje w pa┼ästwie, a przy tym za nic maj─ů m─ůdrzejszych od siebie czy to w dziedzinie wychowania seksualnego, psychologicznego, czy te┼╝ ekonomii i prawa.
Na głupotę i butę nie ma rady.

7polubień

Jak maj─ů korzysta─ç z wiedzy polskich naukowc├│w jak ka┼╝dy jest antypisowskim fanatykiem xd xd lol

To nie ma nic do rzeczy, kolego.

1polubienie

Mam dwie jego ksi─ů┼╝ki kupione ponad 30 lat temu, w bardzo przyst─Öpny spos├│b u┼Ťwiadamia nas,┼╝e seks to nie tylko m─ů┼╝ i ┼╝ona pod ko┼éderk─ů.

3polubienia

Tego tylko oszo┼éomy ko┼Ťcielne nie kumaj─ů. Maj─ů paciorki zamiast m├│zgu.

A co jeszcze xd

To nie to co my┼Ťlisz, nie ma tam obrazk├│w z nowymi pozycjami. Jedna z tych publikacji oparta jest na listach pisanych do profesora.

1polubienie

Listach miłosnych

Dla przyk┼éadu: pewna kobieta by┼éa bardzo zaniepokojona snami, chcia┼éa wiedzie─ç, czy to rodzaj dewiacji, niepokoj─ůce oznaki czego┼Ť. Kobieta uwa┼╝a┼éa siebie za stateczn─ů matk─Ö i ┼╝on─Ö, by┼éa szcz─Ö┼Ťliwa ale wiele razy ┼Ťni┼éa a potem marzy┼éa, by dopad┼éo j─ů kilku wyposzczonych Arab├│wÔÇŽ itd itp.

A to lewaczka. Z arabami by chciała XD

Nikt z nas nie wie, co się kłębi w głowach innych i z czego się to bierze, profesor stara się to uzasadnić, pozwala zrozumieć.

2polubienia

Ja nie wiem nawet co si─Ö klebi w mojej glowie

1polubienie