Podoba sie Wam wypowiedz prof. Lwa-Starowicza?

3 polubienia

Przecież to jest oczywiste. Ale nie dla nawiedzonego prawactwa

2 polubienia

Niestety…

1 polubienie

Mówi jak jest i jak być powinno.

4 polubienia

Polac mu dobrze gada…
Tylko niestety przetlumacz to ludziom. A kasta pedofili to chyba lepiej zorganizowana jak mafia. No i edukacja seksualna nie pomoze w przypadku takim jak porwania, podobnie jak kobiet przed napadem gwalciciela. Ale na pewno nieuswiadomione dziecko jest latwiejsza ofiara.

4 polubienia

Nawet nie czytam. Wiem że mówi mądrze.
Ta władza nie ma żadnych autorytetów. Nie korzystają z wiedzy polskich naukowców, praktyków. Sami są mierni, nawet powiedziałabym, że zbyt mierni, aby piastować takie funkcje w państwie, a przy tym za nic mają mądrzejszych od siebie czy to w dziedzinie wychowania seksualnego, psychologicznego, czy też ekonomii i prawa.
Na głupotę i butę nie ma rady.

7 polubień

Jak mają korzystać z wiedzy polskich naukowców jak każdy jest antypisowskim fanatykiem xd xd lol

To nie ma nic do rzeczy, kolego.

1 polubienie

Mam dwie jego książki kupione ponad 30 lat temu, w bardzo przystępny sposób uświadamia nas,że seks to nie tylko mąż i żona pod kołderką.

3 polubienia

Tego tylko oszołomy kościelne nie kumają. Mają paciorki zamiast mózgu.

A co jeszcze xd

To nie to co myślisz, nie ma tam obrazków z nowymi pozycjami. Jedna z tych publikacji oparta jest na listach pisanych do profesora.

1 polubienie

Listach miłosnych

Dla przykładu: pewna kobieta była bardzo zaniepokojona snami, chciała wiedzieć, czy to rodzaj dewiacji, niepokojące oznaki czegoś. Kobieta uważała siebie za stateczną matkę i żonę, była szczęśliwa ale wiele razy śniła a potem marzyła, by dopadło ją kilku wyposzczonych Arabów… itd itp.

A to lewaczka. Z arabami by chciała XD

Nikt z nas nie wie, co się kłębi w głowach innych i z czego się to bierze, profesor stara się to uzasadnić, pozwala zrozumieć.

2 polubienia

Ja nie wiem nawet co się klebi w mojej glowie

1 polubienie