Podoba Wam się moja kandydatka na stanowisko Prezydenta Polski, senator Lidia Staroń?

Komuna była chora ale kapitalizm w wykonaniu polskim wcale lepszy nie jest. Wszędzie trzeba cwaniakować i kraść. W tym jesteśmy dobrzy. Gorzej z inwestycjami, technologiami, szacunkiem dla pracownika. Wyzysk i kredyty na 30 lat do przodu

1 polubienie

Zmienić cały ludzki świat w realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, to ambitne i szlachetne dążenie. Ja go nie mam zamiaru odpuścić.

Harmon zejdź na ziemię i choć raz nie filozofuj. Ciesz się zusowskim świadczeniem i względnym zdrowiem (fizycznym).
Kapitalizm dał nam pełne półki i szklane galerie ale nie dał nam pieniędzy. Musimy emigrować by godnie zarabiać. Młodzi muszą brać kredyty albo wynajmować klitki. A apetyty mamy takie same jak niemiec i francuz.
Przez prawie 30 lat zwalali na komune i długi Gierka. Spójrzmy prawdzie w oczy. Nie ogarniamy tego wszystkiego.

2 polubienia

Powinniśmy żyć w dobrosąsiedztwie i przyjaźni ze wszystkimi państwami i narodami.

1 polubienie

Przede wszystkim z UE.
Nie z USA. Oni tylko w NATO

3 polubienia

No cóż, nie w moim typie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja ogarniam wszystko, tylko z moimi diabłami podskórnymi słabo mi idzie.

Ty to robisz najlepiej. Codziennie wciągasz dobry towar i świat staje się harmonijny.
Musze sobie załatwić więcej trawy.

1 polubienie

Charakter i umysł ma nie do przebicia…

Bo my nie mamy ładnych, mlodych posłanek :frowning:

Magdalena Ogórek jest młoda, piękna i mądra, ale chyba za piękna na Prezydenta RP.

1 polubienie

Jest ładna ale stoi po ciemnej stronie mocy. Historyk kościoła :confused:

Jest bardzo inteligentna, więc łatwo może przejść na jasną stronę mocy.

Chyba madra inaczej?
Ogorki na mizerie…

2 polubienia

Ja chcę na tym stanowisku widzieć Elę Borowską. Jakaś młodzież, a starzy? Jak mawiał jakiś tam klasyk “wszyscy won”.

Zastanawiam sie czy to ta aktywistka ktora gosci obecnie w okolicach Hamburga?
Bo w radiu niemieckim o jakiejs Lidii S. mowili

1 polubienie

Często bierze udział w czwartkowym programie Elżbiety Jaworowicz “Sprawa dla reportera” na TVP1.

A>le ja nie ogladam telewizji, ani tutejszej, ani polskiej

1 polubienie