Podoba Wam się moja kandydatka na stanowisko Prezydenta Polski, senator Lidia Staroń?

Wg mnie, to kandydatka wymarzona.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Babeczka niebrzydka, tyle mogę powiedzieć, ale wybory prezydenta to nie konkurs piękności.

1 polubienie

Znana jest z programu “Sprawa dla reportera”

Przecież to stare dupsko jest. Młodych trzeba wreszcie do sejmu wprowadzić. Ile jeszcze będziemy te postkomunistyczne ryje oglądac?

Nie obrażaj ludzi, bo Ty w jej wieku możesz być już pełny rozkład…

Możliwe co nie znaczy że nic się nie zmieni jeśli ta grupa dziadów z układami nie wymrze .

Ja należę do tej grupy, a beze mnie miałbyś marne szanse na dobrą przyszłość nawet z 10 miliardami młodych, Tak przypuszczam…

Mam wątpliwości co do pokolenia solidarności. Wy nie wiedzieliście w co się pakujecie.
Podoba wam się kapitalizm? Jesteście zadowoleni ze zgniłego kompromisu okrągłego stołu dzieki któremu komuchy nadal trzymają się dobrze? Że janusze biznesu doprowadzili do ruiny wiele dużych zakładów pracy?
A Balcerowicz? Opłacała się ta wielomilionowa ofiara będąca następstwem zbyt dużego i szybkiego przejścia w nowy ustrój?
Miały być wolne soboty prawda? A teraz płaczą bo niedziele wolne od handlu.

Coś wam nie wyszło.

1 polubienie

Przyjdą dzieci i wnuki tych z ukladami…

1 polubienie

Ci którzy nie wyjadą na zachód.

1 polubienie

Chyba nikt bardziej ode mnie nie jest świadomy, że kapitalizm bazujący na naiwnej wierze w istnienie zysku w ekonomii, to antyspołeczna bezmyślność, którą powinno się jak najszybciej pogonić.

Ze skrajności w skrajność. To nie systemy były złe tylko naród jest durny.

Cała ludzkość jest durna, patologiczna…

a to już inna sprawa że ludzkość jest nowotworem planety wymagającym najciężej chemii.

Wyjada albo nie.
Akurat Staron troche za mloda, zeby sie w komune az tak bardzo umoczyc.
Dorobek w walce z molochami spoldzieczymi (mieszkaniowymi) ma. Czy to wystarczy na rozwalenie ukladow mafijnych panujacych w Polsce od polowy lat 90? I prezydenture?
Poza tym niestety poza regionalna baza wyborcow poparcia nie ma, ani postkomuna ani tym bardziej kosciolkowi marionetkowego krolika z kapelusza jak z Dudy z niej zrobic, nie zrobia.

Ukraina nie miała Balcerowicza ani faktycznej transformacji. Byli 30 lat temu tam gdzie my, a popatrz gdzie są teraz @Devil .

1 polubienie

Ile masz lat, @Devil? Weź sobie za zadanie zmianę ludzkiego kapitalistycznego świata w demokratyczno-ekologiczni-efektywny socjalizm non-profit, z jednakowymi mieszkaniami o powierzchni użytkowej 100 mkw dla każdego dorosłego, nabywanymi na nieoprocentowany kredyt spłacany w ratach 100 zł mies. przez 200 lat.

I budowe 4 bajecznych HMP!

2 polubienia

Ukrainę i Polske wiele łączy - ZSRR, korupcja i patologia biznesu po upadku komuny.
Nas ocaliła UE.

1 polubienie

Niezupelnie byli tam gdzie my, Ukraina lezy bliżej Rosji.
Mentalnie tez

2 polubienia