Podoba Wam się moja wola zjednoczenia ludzkości na bazie

Aby zbudować choć jedno 50-milionowe HMP (z czterech w Polsce), będę potrzebował ok. 40 tys. km2 terytorium Polski, tj. obszaru sporego naszego województwa. Nikt mi na to nie pozwoli, jeśli nie będę miał gremialnego poparcia społeczeństwa.

Dogadaj sie deweloperem z Żoliborza. On wie jak poparcie sie zalatwia.

1 polubienie

Nie licz na to. Nawet Kaczyński ma tylko 40% poparcia, mimo przekupienia Polaków ich własnymi pieniędzmi!

2 polubienia

Są na tym świecie rzeczy, o jakich nie śniło się największym uczonym.

Harmonik, 90% twoich wypowiedzi to wyświechtane slogany. Weź wrzuć coś konkretnego wreszcie. Np jaki procent ludzkości popiera twoje idee? Bo obserwując ten portal, to poza Tobą nie ma nikogo

2 polubienia

Nudny jesteś jak flaki z olejem … I do tego masz “czapę” na przyswajanie wiedzy.
Ludzie ci trąbią, że to co robisz się im nie podoba, ale ty jak ta mucha łbem o szybę …

1 polubienie

Mam wiele konkretnych osiągnięć o kalibrze zasługującym na kilkadziesiąt Nagród Nobla, i na wybranie mnie Głównym Doradcą Ludzkości (GDL-em), abym pomógł zjednoczyć ludzkość i stworzyć realne Niebo na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń. Uzyskanie kolejnych zbliża się szybko…

A poród Ziemi już nie aktualny jak rozumiem?

3 polubienia

Bardzo aktualny, choć może być zawieszony nawet na sporo wieków.

Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś @harmonik

W niczym nie zaprzeczyłem sobie, @Bingola. Wyobraź sobie, że minuta Ziemi równa się 800 latom ludzkim, i wyobraź sobie, że Planeta Ziemia jest w fazie porodu Drugiego Księżyca. Czy podczas akcji porodowej, nie może ona jej wstrzymać czy opóźnić o kilka minut, a nawet kilkadziesiąt, co przekładałoby się na tysiące lat ludzkich, aby mogli się zharmonizować?

Przeczysz sobie bo mówiłeś że “poród” nie długo nastąpi

Dopingowałem, motywowałem w ten sposób ludzi, aby podjęli mądre decyzje, ale czy podejmą takie, nie mogę dać głowy, choć jest to prawdopodobne w znacznym stopniu.