Podoba Wam się moja wola zjednoczenia ludzkości na bazie

demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit, z odejściem od kapitalizmu, i zbudowania realnego Nieba na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, z budową bajecznych 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych)?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Mnie sie nie podoba, sam mam inną koncepcje :wink:

3 polubienia

Mnie się też nie podoba… co więcej… autor pisze o efektywności i zamiast wprowadzać plan w życie, przesiaduje na forach. To mi nie wygląda na prawdziwą misję :wink:

4 polubienia

Nie podoba mi się

2 polubienia

Nie podobają Ci się moje propozycje, ale jakoś nie dajesz rady przedstawić swoich, choć w największym skrócie, @Grand.

Realne niebo na Ziemi jest nierealne.

1 polubienie

To wolałbyś, abym wprowadził w czyn swoje propozycje wbrew ludziom, sam budując HMP, na terenach nie należących do mnie, @anon86894402? Myślisz, że nie mam swego realnego, konstruktywnego planu realizacyjnego? Czas ludzkich mikrobów nie jest czasem obiektywnym.

Moja propozycja uszczęśliwiania ludzkości jest prosta - niech każdy człowiek SAM wybierze swoją drogę życia - gdzie chce mieszkać, czym się odżywiać, w co wierzyć, czy sie szczepić, czy nie itd., itp. Gwarantuję Ci @harmonik, że wtedy większość będzie szczęśliwa.

2 polubienia

Dla mnie jest realne, jak dla bawiących się dzieci, a Wszystkomogące SIŁY WYŻSZE znają nasze myśli, pragnienia, dążenia, i mogą nas wesprzeć swoją Mocą w Dobrym, @czarny_rycerz. Czyż nie?

Nie wolałbym, bo twoją koncepcję uważam za błędną. Odrzucając jednak uprzedzenia zauważam ze nic nie robisz poza siedzeniem na forum… co więcej, chcesz przewodzić zjednoczonym ludziom… a nie potrafisz przekonać nawet użytkowników forum, na którym czas spędzasz. To nie rokuje powodzenia.

1 polubienie

Oczywiście mogą nas wspierać i nawet często to czynią, jednak niczego za nas nie załatwią.

1 polubienie

Nie. Jesteś szalony.

Nie wierz w takie szczęście, bo powstaną niezadowoleni mieszkający na piaskach, których ktoś przekona, że to niesprawiedliwe, że niewierni są źli, których powinno się najechać i ubić, kolego @Bingola.

Jestem pewien, ze więcej będzie niezadowolonych z mieszkania w gigantycznych przechowalniach dla ludzi, które chcesz budować. Z prostego powodu - bo każdy człowiek ma inny gust. Tym sie różnimy od zwierząt - taki tygrys np. może przez całe życie wpieprzać takie same antylopy i mu sie nie znudzi. A człowiek zwariowałby, gdyby codzienni przez całe zycie musiał jeść jedna potrawę. Ty nam proponujesz takie właśnie monotematyczne menu.

1 polubienie

Nie narzekaj, owoców byłoby wiele rodzajów. Wszystko to by rosło na ludzkiej kloace. Pycha. Częstujcie się do woli, nie musicie mi nic zostawiać.
:grin:

2 polubienia

Słabo zauważasz. Zdziwiłbyś się, ile już zmieniłem na tym ludzkim świecie, znacząco przyczyniając się do upadku przepotężnego marksizmu, a potem ratując Polskę przed skutkami kryzysu światowego kapitalizmu z lat 2008/9, odsuwając nierozgarnięte PiS od rządzenia w wyborach 21.10.2007, co nieraz wyjaśniałem już na pytamy, a mam dążenia uczynienia realnego Nieba na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, choć nie ukrywam, że nie jestem specjalnie pracowity.

Niestety nie mam ochoty :wink:

A widziałeś, ile blokowisk jest na świecie, w których ludzie chętnie zamieszkują, choć przez nie ulokowania ich w bajecznych HMP, marzą o wakacjach i urlopach w odległych krainach?

A wiesz, ile jest gatunków, rodzajów i odmian rozmaitych, pysznych i pożywnych owoców, przy których odżywianie się trawą, liśćmi przez wiele gatunków roślinożerców, nie narzekających na ich monotonność odżywiania, i kochając osobniki innopłciowe swego gatunku, dopiero mogłoby uchodziś za nieciekawe życie?

Bolek, to Ty??? :joy:

1 polubienie

Nie lubie tloku. Mieszkalam w miescie gdzie bylo 5 milionow i juz mialam dosyc. Moze dlatego, ze to byl Madryt a nie DSHN?
Zabaw sie w dewelopera, zbuduj choczyc jedno, zobaczymy chetnych poza szczurami i rdza na to znajdziesz?

2 polubienia