Podoba Wam się narożnik w takim kolorze?

Serio Ci się podoba?
Super!
Ja jestem na podobnym etapie co Ty .
Przeprowadzki!!

A jakie łóżko?

Skończyłam etap przeprowadzki 3 tygodnie temu :wink: Teraz wywalam stare łóżko, przenoszę narożnik i czekam na nowe łóżko. Gorzej jak materac będzie niewysypialny. Wtedy pójde na narożnik do salonu.

1 polubienie

Materac to podstawa.
Ceny są kosmiczne!

1 polubienie

Ale fajnie, że już od 3 tygodni jesteś po !

1 polubienie

Duperele przewoziliśmy combiakiem na kilka razy a potem w ciągu jednego dnia armagedon ! Pobudka o 5 rano. Ekipa, zabieranie mebli i sprzętów pokój po pokoju. Horror. Dwa dni układania żeby dało się normalnie funkcjonować. Potem kupowaliśmy dywany, brakujące pierdoły, jeszcze nie jestem zadowolona z obrazów na ścianach ale to w swoim czasie. Do dziś nie ułożyłam jak lubię mieć, wszystkiego w kuchni ale zdążyłam za to zrobić pie.dolnik w spiżarni :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Bardzo sie poodoba
elegancko
wypoczynkowo
oryginalnie

1 polubienie

To było ostro !
Już się boję u siebie !!
Roboty od groma co ?
A spiżarnia u takiej kucharki najważniejsza !
I masz spiżarnię??
Super!!

Dzięki @ata-ata!!

Od groma, zwłaszcza jak Ci nikt nie pomaga bo każdy ma nagle arcyważne sprawy albo jest w gipsie. Mozna paść na pysk ale zrekompensujesz sobie trudny zakupami i urządzaniem domu :))
Nie wiem czy spiżarnia najważniejsza ale jak masz zapasy to zajebista. Za to brakuje mi garderoby która miałam w poprzednim domu. Wkurza mnie też że mam pralnię na dole, po amerykańsku, z praniem zapierdzielam do piwnicy.

1 polubienie

Bardzo ładny!

1 polubienie

Zwlaszcza ta druga wersja
Swietnie dobrane pod wzgledem formy i kolorow!!!

2 polubienia

Garderoba to moje marzenie!! :heart::heart:
Na bank Ci musi jej brakować!
A pranie w piwnicy?
Mozna wybaczyć!
Zazdro takiego metrażu @anon78353551!!
Bardzo Zazdro!!!

1 polubienie

Oj misiaczku!!
Idealny kandydat na mojego 2 męża jesteś :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Drugi pokoj ktory zaprezentowala ewa jest przykladowy.
Elegancko i bez przesady wyeksponowana zielen tapczanu na tle reszty stonowanej w kolorach

2 polubienia

Już lepiej. Trochę :grin:

1 polubienie

Okej !
Racja!
Ale tak mi się ten stolik podoba!

1 polubienie

Hahaha!
Już nie męczę!
:stuck_out_tongue:

Bo jest ladny
To tak jak z ciuchami
Nieraz widze ciuch cudo (i cena tez cudo) ale przymierzam i zupelnie do mnie nie pasuje

1 polubienie

Kuzwa… jeden z moich.trzech regalow ma zielone butelkowy kolor :joy: Ten co Ewa wrzuciła jest cudny ale jak.dla mnie mało praktyczny. Za mało miejsca na książki.:frowning:

2 polubienia