Podoba Wam się narożnik w takim kolorze?

Daj spokój, za stary jestem!

2 polubienia

Chodziło mi o kształt, ilość regałów uzależniona od metrażu i ilości książek, nie muszą stać obok siebie , nawet bym je rozdzielila żeby uwidocznić kolor ścian.
Wszystko w katalogach i sklepach pięknie wygląda , niestety przy małym metrażu pola do popisu nie ma.

3 polubienia

Dla mnie nie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

to nie granat a szafir
granatowy w jubilerstwie to czerwony kamien

1 polubienie

Dzięki za info kochana !
Szafir to piękne określenie stwierdzam !

Mam bardzo podobny tyle że jest większy i wchodzi bardziej w niebieski

1 polubienie

Brzmi super !

1 polubienie

Wiosną wylatuje. Do nowego domu nie bedzie pasowal :slight_smile:

1 polubienie

Chętnie przytulę tego odrzutka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Piękny :slight_smile:

1 polubienie

Ale przeciez to zalezy od przynajmniej kilku innych spraw…Sciany,podloga,ewentualny dywan,inne meble…Sam naroznik wydaje sie fajny i wygodny ale za taka zielenia nie przepadam.

2 polubienia

Kolor tak, sam narożnik nie. Za bardzo dzielony na części/poduchy i te pikowania… Ale co kto lubi :slight_smile:

1 polubienie

E… więcej cegieł niż książek :slight_smile:

3 polubienia

Zakładam, że nasza koleżanka chce urządzić salon, to nie miejsce na tony książek, takie moje skromne zdanie :)))

2 polubienia

Cóż… takie regał z cegłami też musie do czegoś w tym salonie pasować. Mnie się nie podoba, ale … w innym pokoju, o dość surowym wnętrzu… z dużym stołem o takim grubym blacie jak te taborety w innym wątku? Do tego skóra… mógłby być :slight_smile:

1 polubienie

Ten ceglany regał miał być do stolika z pnia :))

przykład:

1 polubienie

O! Właśnie tak! No, może z innym żyrandolem (czepiam się ) :slight_smile:

1 polubienie

Mi on też nie pasuje , ale tak na szybko znalazłam :wink:

1 polubienie

Chciałam jeszcze dodać , że osobiście wolę kanapy i fotele niż narożniki.

Pasował pewnie będzie, bo to wystrój, do którego chyba każdy kolor pasuje, ale krój mi się nie podoba (kolor ok, lubię taki zielony). Ale jak napisała Vilemo, to Tobie ma się podobać :slight_smile:

1 polubienie