Podobno od poniedziałku ruszają fitnessy?

Prawda to? (Dostałam SMSa z mojego klubu i się zastanawiam…)

Zapisalas sie do klubu samobojcow?

2 polubienia

Nie prawda.

2 polubienia

U nas od poniedziałku w Toronto i okolicach zamykają fitnessy. Widocznie przy podobnej populacji jak w Polsce i przy ponad 5 tysiącach zachorowań i około 70 śmierci dziennie jesteśmy za strachliwi. Co innego Polska, w której właśnie rząd wygrywa po raz kolejny z wirusem. :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Tego nie wiem. Ale dziś się dowiedziałam, że i biblioteki też mamy zamknięte. To już przegięcie!

2 polubienia

Fitnesy do 27 grudnia zamkniete.

1 polubienie

W bibliotekach pewnie sie boja, bo covid na uzywanym papierze zyje dosc dlugo. A dezynfekcja ksiazek?

2 polubienia

@okonek od 3 tygodni nie oglądam żadnych programów informacyjnych. Lekarz zalecił mi nie stresować się. Dlatego jestem trochę poza obiegiem.

3 polubienia

Mi lekarz nie zalecal, sama sobie dozuje minimalne ilosci telewizyjnej i internetowej trucizny. Zeby w razie czego szoku anafilaktycznego nie dostac :wink::joy:

3 polubienia

Ruszy się jak w poniedziałek doopsko ruszysz i se przysiad w kuchni zrobisz. :crazy_face:

1 polubienie

Ja na jutro przewiduje sterte prasowania. Tylko czy zelazko mozna pod fitness podciagnac?

DEskę do prasowania podwieszasz pod sufit stroną prasowalniczą ku dołowi. Zelazko ciężkie bierzesz (najlepiej takie z duszą) i prasujesz pod górkę.
Jak jeszcze pod stopy bierznię podstawisz, to ósme poty napewno wylezą.

.i kilka kalorii przy okazji spłonie.

2 polubienia

jak zaczne prasowac zelazkiem “z dusza” to predzej ciuchy spłoną :wink:

3 polubienia

Niestety nie.

1 polubienie

Taka Twa dusza ognista? :wink:

Postrzelona dusza jak na strzelca (znak ognisty) przystalo

Książki przechodzą kilkudniową kwarantannę zanim znowu wejdą do obiegu, tak jest od poprzedniej fali Covida. Teraz można książkę zamówić tel, bibliotekarka ją przygotuję i spotyka się z czytelnikiem przed wejściem. No problem, wystarczy 1 telefon :slight_smile:

2 polubienia

Potraktuj je jak hantle :slight_smile:

1 polubienie

akurat prasowanie lewa reka wychodzi mi srednio… :wink:

No widzisz, … czas poćwiczyć :slight_smile:

1 polubienie