Podobno panuje teraz w Polsce epidemia grypy. Gdyby mnie ktoś się spytał,

co zrobiłbym, gdyby mnie się przytrafiła grypa lub przeziębienie, odpowiedziałbym, że zastosowałbym na sobie głodówkę zdrowotną za pomocą dowolnej ilości jabłek, wygrzewając się w domu, nie zbijając gorączki, i oczekując po 2-3 dniach całkowitego ustąpienia dolegliwości.

Dodatkowo gdyby ktoś spytał się mnie, co sądzę o zbijaniu gorączek, odpowiedziałbym, że uważam takie ich zbijanie za gorsze od nazizmu, psujące zdrowie, układ immunologiczny, i prowadzące prostą drogą do nowotworowych białaczek.

Już dzwonię do grabarza.

4 polubienia

Sposób wielokrotnie wypróbowany przeze mnie na sobie (i na moich córkach) z pełnym skutkiem szybkiego uporania się z rzadkimi infekcjami.

A pyta?

2 polubienia

A jak myślisz? Nie bądź taka do przodu…

1 polubienie

Przecież to logiczne…

1 polubienie

W którą stronę? Gdyby było takie jednoznacznie logiczne, to chyba nie stawiałabyś tego pytania (“A pyta?”), co nie? Bo raczej nie pytałaś się o pytę?

to jest fragment Twojej wypowiedzi. Chyba logiczne, że spytałam.

Niestety, mamy najwyraźniej różne poczucie logiki. Wszak swym pytaniem, jednym i drugim, już odpowiedziałem na takie hipotetyczne pytania, więc po co ktoś miałby się o to pytać, co już poznał?

Jeśli chcesz rozmawiać sam ze sobą to masz rację…

A wolałabyś, abym nie miał racji? Dlaczego miałbym nie mieć?

Ależ miej przecież Ci nie bronię.

1 polubienie

To dobrze, bo dlaczego miałabyś mi bronić ją mieć?

Masz dziczki na poprawę humoru i na Walentynki, gdybyś od żadnego z tutejszych wielbicieli życzeń lub prezentu nie dostała.

1 polubienie

Dobre odżywianie z dużą ilością witamin, radzenie sobie na bieżąco z innymi dolegliwościami typu kaszel, katar, ból gardła, mięśni itp., zbijanie gorączki tylko, kiedy robi się niebezpiecznie wysoka (tak, też uważam, że zbijanie temperatury rzędu 38 czy nawet 37 (!) stopni to debilizm i działanie na własną szkodę, ale tak zwrócę uwagę, że przy temp. ok. 40 stopni się zaczyna majaczyć, a powyżej jakichś 42 się umiera) i odpoczywanie w ciepełku vs głodówka na samych jabłkach, kto wygra? :joy:

Zdziwiłabyś się, jakie gorączki znosił o. Pio i nie kończyły się jego śmiercią wbrew nauce. (nawet 52 st.C)

Dziczki bardzo lubię, dziękuję!

1 polubienie