Podobno Ukraińcy odzyskali Chersoń!

ach ci urodzeni manipulatorzy :rofl: to ich szoł. To samo było z mostem, jak nabierał wozducha i liczył do trzech… A ruskie zostawili po sobie mieszkania tubylców w gorszym stanie niż polski najemca…czasami.

1 polubienie

Daj spokoj. Chiny nigdy nie mysla o kims innym niz oni.
Co prawda czesto zdarza im sie zapędzić w ślepa uliczke ja to bywalo na przestrzeni tysiacleci, a ostatnio to jak nie Wielki Marsz, to wybić wróble, jedno dziecko czy ostatnio “zero covid”, ale z czasem raczkiem nieboraczkiem się wycofują.
Ruskich to oni za bardzo juz nie potrzebują poza surowcami (choc i to coraz mniej) i rynkiem zbytu na swoja tandete.
Z Putinrm to sie wszyscy liczą o tyle, ze ma tych glowic atomowych diabli wiedza ile i w jakim stanie, co jemu i jego szurniętym generalom do lba strzeli to sam diabeł nie dojdzie.
A ci, ktorzy posmakowali życia oligarchów tez nie odpuszczą.
Pytanie czy Putin jest jeszcze rozgrywajacym miedzy wojskiem a “biznesem” czy juz tylko pionkiem? I jak jest rola Ławrowa w tym wszystkim?
Szkoleni analitycy sobie na tym zęby łamią - bo co i rusz nowa niewiadoma i to juz bardziej przypomina dzialania na wielowymiarowych macierzach z piecioma niewiadomymi niz grę w szachy…
A ostatnio motto Chin to zachowac stare zwyczaje i wprowadzic nowoczesnosc…
Czyli co? Kolejne superkomputery beda obslugiwane przez operatorow w jedwabnych ubrankach i popijajacych herbate jasminowa? Czy od razu takowe delikatne pokrowce na sprzęt?

2 polubienia

Podobno Rosjanie wysadzili most w Nowej Kachowkę ale póki co Tamy nie wysadzili. I do tego nie wiadomo czy wysadzą

1 polubienie

Ruscy rozwalili praktycznie całkowicie elektryczność Khersonia.

Moim zdaniem radziecki walec się nie zatrzyma i odetną Ukrainę od morza. Potrwa to tylko dłużej i więcecj ludzi zginie.

Ruscy dostali po dupie i zwiali.

2 polubienia

od 3 dnia wojny propaganda ukraińska wmawia nam ciągle, że Ruscy dostają po łbach, że bankrutuje, że amunicji starczy tylko na 2 tyg.
Tymczasem tak wyglądają fakty:

legenda:
czerwony - tereny zdobyte przez Federację Rosyjską
różowe - tereny stacjonowania wojsk ruskich
szare - tereny odbite przez Ukraińców

1 polubienie

Gdzieś Ty wyczytał że Ruskim starczy amunicji na 2 tyg?? A to, że dostają po dupie to fakty. Widzę, ze oprócz Harmoniką mamy na forum drugą amebę umysłową ze spranym ruskim mózgiem :joy:

6 polubień

czarna lista za wyzwiska

Z przyjemnością. Won mi stąd. iди нахуй

4 polubienia

Cześć @Farang :raised_hand: witaj w doborowym towarzystwie, On wszystkich mądrzejszych od siebie na ignora daje, To też przejaw spranego mózgu… :grinning:

6 polubień

iди нахуй
-pozwoliłam sobie poprawić, ponieważ tutaj chodzi o kierunek, a nie o część ciała. Dlatego piszemy razem. yyy…znaczy po ros.to nie wiem, ale Ukraińcy piszą razem.

3 polubienia

Nie można popierać działań wojennych Rosji będąc jednocześnie zdrowym na umyśle. To się wzajemnie wyklucza.

4 polubienia

Zgadza się. Za popieranie Rosji harmonik dostał bana. Temu żałosnemu konfederaście też się szykuje, tylko nie wie on o tym.

2 polubienia

Dziękuję. Żeby być dobrze zrozumianym poprawiłem. Rosyjskiego uczyłem sie wieki temu :joy:

3 polubienia

Ty napisałeś wtedy po ros. a ja po ukr. A ja mam nadzieję, że ta wojna się skończy szybciej i walec sobie ci co go mają będa mogli wsadzić.

2 polubienia

Idzie ku dobremu. Obawa tylko, że świadomy klęski Putin nie sięgnie po broń ostateczną. Tak, czy inaczej i tak poniesie Rosję do porażki, bo odpowiedź Zachodu może być podobna, ale w grę wchodzi tysiące istnień ludzkich i wieloletnie skażenie środowiska. A lata Putina tak czy inaczej są policzone.

5 polubień

Nie wydaje mi sie, zeby ruskie to byl taki walec - zniszczą wszystko i co będą tam robic? Korzonki radioaktywnej trawy podgryzac? Chyba od spodu…

2 polubienia

Po co komu ruina? Rozumiem, że ktoś jest chory, ale że tyle osób tam na raz? :thinking:

3 polubienia

Pandemia albo slepa uliczka ewolucji…

2 polubienia

Witaj Farang w doborowym towarzystwie.

Ciekawe z kim dydex będzie tu za jakiś czas gaworzył …

5 polubień