Podobno wszystko, co jeden człowiek wymyśli, inny potrafi to zrealizować?

Czyli wynika z tego, że śmiało możecie zaakceptować moje przewodzenie ludzkości, abyście mogli realizować moje najmądrzejsze idee dla dobra wszystkich ludzi i stworzeń.

Zrób swój portal i tam nauczaj. A tu…

A ten portalik zostawić wiadomonacyjnym?

chcesz idż stąd.

1 polubienie

Piochus, nie pisz tak. Mało które forum ma u siebie kogoś takiego. Doceńmy :wink:

1 polubienie

Takiego debila?

1 polubienie

A wiesz ile kiedyś władcy wydawali kasy na to, by było wesoło? :joy:

1 polubienie

Oby ten wasz śmiech nie przerodził się w wielki lament za mną…

1 polubienie

Powiedziało mniej niż zero…

Nie denerwuj się, bo nie ma o co. Wyluzuj. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie miej złudzeń, bo żadnego lamentu za tobą nie będzie, a śmiech pozostanie. Możesz sobie roić o swoim przewodnictwie ludzkości, to twoja sprawa i twoje marzenie, które tylko marzeniem w twej głowie pozostanie.

Ten portal żydowski nie jest, to też tylko twój wymysł.

1 polubienie

Beze mnie wierzylibyście w istnienie zysku w ekonomii aż do zawalenia się ludzkiego świata kapitalistycznego.

Bez ciebie mamy swoje poglądy i zapatrywania. A twoje tu pisanie niczego nam nie wnosi i nic nam nie daje. Nikt tu się nie przejmuje tym, co tu piszesz, najwyżej pośmiejemy się trochę, bo na poważnie nikt nie traktuje twoich poglądów, do których masz prawo, tak jak i ja mam prawo uważać, iż nic nie znaczą.

Nie znajdziesz tu, ani jednej osoby, która by poważnie brała to co tu piszesz. I pisz sobie dalej. Nie ma to na nic wpływu.

1 polubienie

Masz prawo do swych poglądów, ale dla myślących nie ulega wątpliwości, że beze mnie nie dalibyście rady się połapać w naukowym ogłupianiu. Ja też bardzo dużo, praktycznie wszystko zawdzięczam ludzkim i Wyższych Istot staraniom.

Dla myślących twoja osoba i twoje okazywane tu poglądy nie mają żadnego znaczenia. A z twojej wypowiedzi wyraźnie wynika, że, jak ktoś nie podziela twoich zapatrywań, to jest nie myślący, czyli głupi. Otóż nie masz racji.
Dajemy radą sobie świetnie i bez ciebie. Nie pochlebiaj sobie.

1 polubienie

Ludzka wiedza rozrasta się w postępie geometrycznym, do tego nie jest wiarygodna. Aby się w niej światopoglądowo połapać, trzeba mieć specjalne predyspozycje, a do tego pewnie więcej szczęścia, niż wiedzy. Dlatego uważam, że beze mnie nie mielibyście szans połapać się w tym naukowym ogłupianiu, bo wiem, ile mnie kosztowało poukładać ją w spójny, logiczny światopogląd.

Każdy ma swój światopogląd i ten, który tu narzucasz jest dla wszystkich obojętny. A twoje specjalne predyspozycje, są twoim wyłącznie zdaniem i tylko tyle.

1 polubienie

Idę z tobą. Ten świat się kończy.
Arka skończona?

1 polubienie

Nawet nie zaczęta. Na gadaniu się kończy.

1 polubienie

Na mój sprzęt pływacki swobodnie zapakuję 10-15 osób (na kajaki, pontony).