Podwójne życie Weroniki?

Całkiem przypadkiem przyuważyłem naszą polską wielką “aktorkę” w serialu HBO w Polsce znanym pod tytułem “Detektyw”. Tak mnie zastanawia, dlaczego wielka polska “aktorka” zawsze gra role kurewek? Jak nie siada na kolanach Dustina Hoffmana i coś tam sepleni po englisz, to kapuje na alfonsa…
Dlaczego wielka polska “aktorka” nie zagra na przykład takiej postaci jak Rosa Parks? :wink:

Może wlaśnie to lubi…

Nie zawsze, w NCIS zagrala role macochy jednej z bohaterek, zony szefa Mosadu. Ale to bylo lat temu co najmniej siedem? Nie pamiętam dokladnie. Ale juz dawno bohaterke usmiercono. Wiec i byl to epizod.
Jest pewnie wiele ptzyczyn, od agenta po predyspozycje plus akcent. Pola Negri tez polegla po wprowadzeniu kina dźwiękowego. :stuck_out_tongue_winking_eye:.

A o kogo chodzi bo raczej nie oglądam wspolczesnych seriali?
Byla kiedys tak aktoreczka.Nie widzialem jej ANI RAZU w filmie,bez rozbierania i to bez jakichś specjalnych hamulców.Byla to Maria Probosz ale to bylo dawno temu…

mozesz poczytac. ale na wszelki wypadek przwiaz lapka do stolu, zeby przez okno sprzetu nie wyrzucic w trakcie czytania tej laurki.
ma cos wspolnego z panna Bachleda - Curus. wiecej o niej mowia niz widzisz na ekranie.
ale podobno aktorzy grajacy “ogony” tez sa potrzebni, a jak trafia na ten wlasciwy? :wink:

2 polubienia

tu masz wykaz polskuch czlonkow EAF. wiem, ze nie lubisz bigosu, ale mam takie skojarzenie…

1 polubienie

Hmmm…Jestem troche zaskoczony.Akurat ona nie wydawala mi sie ani tak glupia,ani tak prózna jak swego czasu,Figura…
No ale faktycznie,slowo"aktorstwo",pasuje tutaj moze do wspolczesnych seriali ale poza tym,jest nadużyciem.

2 polubienia

Zwisa mi to kim ona jest, nie widziałem żadnego filmu z jej udziałem, nie interesuje mnie z kim się wiąże. Znałem ją tylko ze skandalu z Żuławskim jak zgłosiła się na ochotnika, że jest jedną z postaci z jego pamiętnika.
Z ciekawości obejrzałem kilka fragmentów z jej gry aktorskiej, na ten typ gry znam jedno określenie - drewno.

3 polubienia

i nawet odszkodowanie od Zulawskiego dostala. co prawda ja na to mowie kij od szczotki nie aktorka.

1 polubienie

No niestety.Ładnym dziewczynom robi sie czasem krzywde kreując je na gwiazdy.One nie narzekają i niech im tam bedzie :slightly_smiling_face:
Ciekawsze jest co innego.Przeciez to nie jest jedynie polska specjalność.Nie oglądam wspolczesnych seriali ale oglądam oferte tv w Anglii a ta czesto skierowana jest do wielbicieli kina klasy"b" lub"c".I nie narzekam na ogół na jakies ewidentne drewno.Ba!Czasem uznane nazwiska jawią mi sie jako słabsi aktorzy od tych ktorych dotąd nie widzialem i niczego nie slyszalem…I ta uwaga dotyczy przede wszystkim panów.
Wszystkim rzadzi przypadek czy tez jakies minimum na poczatku trzeba spelniac jesli sie nie jest jakims"tomem cruisem"?

1 polubienie

Prawie nie oglądam telewizji, nowoczesne kino jest dla mnie nie do przyjęcia, raz na kilka lat pojawia się film który mi się spodoba…
Podobnie jest z muzyką, słucham w starym stylu: odtwarzam sobie całe albumy, prawie nie słucham “normalnych” stacji radiowych, tylko radia internetowe, tematyczne, bez komercyjnego szajsu.
Muzyka, film - to powinna być sztuka, którą świadomie się wybiera, a nie lubi dlatego że miliardy to też lubią :neutral_face:

4 polubienia

@okonek,poprosze o stosowny kolor dla kolegi!
Pewnie znalazlyby sie roznice miedzy nami ale podejscie mam niemal identyczne.
Radio w odpowiednich rekach,tez moze byc sztuką.Ale do nas to jakos nie dociera…
Co do kina,zgrzytanie zebami na to co widze dzisiaj w tv,wlasciwie przyslania mi i uniemozliwia trzezwy osąd.Jestem z lat 50-80 choc lubie atmosfere lat 80-tych i tych bezpretensjonalnych komedii.Trudno to pogodzic ze wspolczesnoscią…

1 polubienie

https://www.youtube.com/watch?v=pakDD7ZXioE

2 polubienia

A co to za panoszenie się z ramkami w moim pytaniu? :rage: :rage: :rage:
:rofl: :rofl: :rofl:

Zgodnie ze zwyczajem… Kolorek to nie ramka.

1 polubienie

Jeszcze wczoraj nie zdawalem sobie sprawy ze mogę :slightly_smiling_face:

1 polubienie