Podziękowania

Chcę podziękować bardzo serdecznie osobie, która w dniu dzisiejszym dokonała odsłony mojego profilu.
Od jakiegoś czasu czułam się bardzo niepewnie, bo tych odsłon było…666. Od dzisiaj jest 667.
Temperatura, jaka kojarzy się ze słowem szatan w czasie tego gorąca, żaru, spiekoty, upału, waru i ukropu sprawiała, że jednak odrobinę niespokojna byłam.
:cherry_blossom:

4 polubienia

To potem ja jeszcze poodsłaniam to Ci będzie miło :cherry_blossom:

2 polubienia

Ja tam na 666 bym nie narzekał

2 polubienia

Ja kiedyś unikałem pechowej trzynastki, mimo że starałem się w nią nie wierzyć. Wyleczyło mnie uświadomienie, że inne czasy i kultury mają swoje pechowe liczby.

4 polubienia

A ja wierzę! W piątek trzynastego przypinając firany zleciałam ze stołka i skręciłam stopę :grin:
No fakt - był to stołek obrotowy, a kto normalny na taki włazi? No ale było 13 i piątek, więc pewnie dlatego wlazłam.

3 polubienia

Ja tam przesądny nie jestem, ale jak kot czarny przebiegnie drogę mnie, to, nie wiem czemu, denerwuję się i spluwa się mnie przez, koniecznie lewe ramię. Nie żebym w to wierzył, ale jak widzę kominiarza, to odruchowo za guzik się łapię… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jeden z naszych kolegów ma w domu czarną kotkę Mroczkę. Ten, to dopieeero się napluje przez lewe ramię. Na jego miejscu nie rozstawałabym się z piwem, bo jak już całą ślinę wypluje, to musi trochę piwa łyknąć, żeby się nie odwodnić.

3 polubienia

Chcesz powiedzieć ze jakiś psychol wchodził 667 razy na Twoje konto??? :face_with_spiral_eyes:
To w takim razie, co jest tak niezwykłego w akurat dzisiejszej odsłonie? :thinking:

2 polubienia

Zgadzam.sie !

3 polubienia

No to jest niezwykłe, że już nie mam liczby 666. Collins - na konto się wchodzi głównie po to, żeby zobaczyć czy ktoś jest na forum a nie dlatego, że się jest psycholem :grin:

1 polubienie

Coz…Ja tego nigdy nie zrobiłem.Moze na starym forum ale było tak dawno temu ze nie dałbym nawet pensa…

1 polubienie

Nawet nie zwrocilam uwagi ze jest taki licznik. Teraz znalazlam i u mnie tylko 446

3 polubienia

446 jest całkiem niegroźną liczbą. Nie jakąś tam liczbą szatana, więc nie martw się.

2 polubienia

U mnie nie weszli nawet 400razy…

2 polubienia

@okonek … bój się bój…
teraz Ty masz 666.
W tabelach.
image

1 polubienie

U mnie pod hasłem"odsłony",figuruje liczba 1217,cokolwiek to ma znaczyć…

2 polubienia

A u mnie ponad 2200 … To jak 10 razy woltaż w ścianie … :grin:

Ja to dopiero muszę być śledzony , Bać się czy śmiechować?

4 polubienia

To pewnie Twój fanklub taką Ci napukał liczbę.
:grin:

4 polubienia

Podobno to fanclub bo z tego co słyszałem, to międzynarodowy … :grin:

A tak poważnie, to pierwszy raz dzisiaj znalazłem ten licznik.
Już myślałem, że cholery nie znajdę. Ale się w sobie zaparłem i mówię w myślach:
– Musisz go znaleźć sam, bez pytania na Pytamy!

4 polubienia

Uuuuch… Ambitny jesteś!!!
:wink:

3 polubienia