Pogodynek wieścił śnieg. Miał być dziś, ale na razie ani płatka

Może u Was już pada?

dwa dni gradobicia bylo

1 polubienie

Mróz przyciąl na kilkanascie godzin,przedwczoraj…Wszystko bylo cudownie białe i do tego w słońcu…Ale dzisiaj juz nie ma po tym śladu.
Snieg w Anglii?Niby sie zdarza ale…To tak jakby oczekiwać cudu.

U mnie było zmiennie. W dzień 3 stopnie na plusie. Sporo chmur, trochę krótkich opadów marznącego deszczu. Słońce też się pojawiało. Obecnie niebo jest czystsze. Widać księżyc.

A takie kilka dni temu zrobiłem…

2 polubienia

U nas dziś brzydko buro i ponuro. Taki typowy listopad

1 polubienie

przez ostatnie dni to mialam w goracej Hiszpanii gradobicie i zdaje sie covida na wlasnej skorze .

“zdaje sie covida na wlasnej skorze”???
Czemu Ty zawsze piszesz jakimis zagadkami…
Dopadla Cie zaraza?

2 polubienia

U mnie trochę prószy, ale taki drobniutki i od razu topnieje

1 polubienie

glowy nie dam czy mnie dopadlo
ostatni tydzien byl na straty
problem polega, ze ja na wirusy? albo jestem zaszczepiona, albo jest to mala wojna
czy pisze zagadkami? mamy inne skojarzenia, kwestia ustalenia jak to ma byc

Problem to jest taki ze zaraza nie daje sie poznac…Minal prawie rok a my nie jestesmy wiele mądrzejsi…

1 polubienie

zaraza?
nzwijmy to przekroczeniem pewnej fazy
jak widze Etiopczyka z WHO? wie,ze nic nie wie i dodatkowo ludzi usiluje sprowadzic do bycia polglowkami
zamiast wyzwolic inwencje tworcza

@Szczery_do_BULU @collins02 @okonek @ihtiel W nocy spadł śnieg. Biało. Warstwa niewielka - nie wiadomo czy się utrzyma: trza by dzieci o 8 rano wyprawić na dwór żeby zdążyły ulepić bałwana🙃

1 polubienie

Kto wie czy to nie jedyny śnieg w tym roku?

1 polubienie

@ihtiel Właśnie! (U Ciebie, widzę, też pobudka bladym świtem?)

Ja spałam wczoraj od 17 do 20. Potem od 23 do teraz więc się wyspałam.
Nie miałam pojęcia że organizowanie pogrzebu jest tak trudne i wyczerpujące fizycznie i psychicznie. Zwłaszcza że ja też słaba, po chorobie… Mąż mi pomaga. Gdyby nie on ( i auto jego) nie dałabym rady. Mama się zupełnie rozsypała.

1 polubienie

Ciemnosć widzę, ciemność…

2 polubienia

@ihtiel Trzymaj się Kochana! Może masz kogoś, kto mógłby przejąć część obowiązków?

1 polubienie

Zapowiadali opady śniegu i powiedziałbym że znowu telewizja kłamie, ale rankiem zobaczyłem kilkanaście opadających białych drobinek. Opadających i znikających. Więc jednak nie kłamie.

2 polubienia

Cały wczorajszy dzień sypał śnieg lub deszcz ze śniegiem, a dzisiaj śniegu jest dość mało, ale bardzo ładny efekt daje :slight_smile: (te oszronione drzewa i krzaczki)

2 polubienia