Pójdziecie w niedzielę na eurowybory?

“Trochę” pokręciłem się po Europie i zapewniam, że bardzo wyraźnie widać, co ci “nieudacznicy” na naszym kontynencie dla ludzi zrobili. Dla mnie też. W Polsce, jak ktoś zrzuci klapki uprzedzeń z oczu, to też zauważy.

4 polubienia

Pójdź i za mnie, co?

2 polubienia

No bo klapki, to trzeba na stopy założyć a nie na oczy :grin:

5 polubień

Zastanawiam się nad tym

Rzecz w tym ze nie da sie za kogos pojsc …kazdy musi sam. U nas raczej osobiscie.

2 polubienia

Już wróciłam z głosowania i widziałam, że głosuje tylko starsza młodzież. Młodszej młodzieży (mającej mniej niż 60 lat) na głosowaniu nie widziałam. Ludzi niewiele. Puchy. Pełno miejsc do głosowania wolnych i nie czeka się ani sekundy.

4 polubienia

Na pocieszenie…
Byłem w Anglii na WSZYSTKICH wyborach,odkąd miałem uprawnienia.I zawsze moje nazwisko migało mi jako jedyne na stronie…
Miesiąc temu wybory do władz lokalnych,dla mnie najważniejsze bo labourzystów trzeba eliminować na każdym,choćby najdrobniejszym kroku!
I znowu to samo…Strona pusta,na sali nikogo i…połowa komisji bo reszta na papierosie…
Ta ignorancja dotyczy także społeczeństw znacznie bardziej obywatelskich niż nasze.

4 polubienia

Bylem,zglosowałem!

1 polubienie

A trzeba zaznaczyć krzyżykiem czy zamalować pole?

1 polubienie


Można i tak :joy:

3 polubienia

Nie byłem i nie wiem czy pójdę. Nie wierzę w silną reprezentację naszych posłów. Tam się trzeba do innych dołączyć. Najwięcej jest Niemców i Francuzów czyli ojców założycieli.

1 polubienie

Ja już mam zagłosowane :negative_squared_cross_mark:

Konfa to konfa.
Nie chce zyc w świecie gdzie jestem zdana sama na siebie. Ortodoksja też zabija.

2 polubienia

KO pozamiatało - ponad 38% !

3 polubienia