Pójdziecie w niedzielę na eurowybory?

Jeśli tak to na kogo zagłosujecie?
Ostatni sondaż

Polaryzacja trwa. Różnica minimalna.
I Konfa wysoko. A to prorosyjski byt.

2 polubienia

Ja nie idę.Po jakiego grzyba mam wybierać nieudaczników aby zarabiali po kilkadziesiąt tysięcy a później mieli olbrzymie emerytury…No jak bym mieł pewność,że zrobią coś dla mnie to może,ale wiem,że jednak płonne nadzieje i nie biorę udział w tej farsie.

2 polubienia

Tak, ja mam zamiar pójść.

2 polubienia

Prawdopodobnie pójdę. Z czystej złośliwości, po to, by przedstawiciele tej partii, której nie lubię nie mieli za dobrze.

7 polubień

Przepraszam,co się kryje pod nazwą"polexit"?

1 polubienie

Wielki słownik języka polskiego:

image

1 polubienie

I to taka partia,tak?
Never heard :face_in_clouds:

1 polubienie

Tę partię reprezentują najprawdopodobniej pacjenci szpitali psychiatrycznych i podobni…

5 polubień

Tych wszystkich małych partyjek i komitecików nie znam.
Wklejam to, co przed chwilą znalazłam w sieci na ten temat.

2 polubienia

To są jakieś,próbujące sie odnalezć,zastępy"Łopuszańskich".Już było…

2 polubienia

Wiedziałam, że na tym forum zawsze ktoś podpowie rozwiązanie :grinning:

1 polubienie

Pójdziecie. A co do wyjscia z unii… to nie jest takie glupie jak się wydaje patrzac na to w ktorą stronę unia dryfuje. Na pewno jest to temat do rozważań.

1 polubienie

Jestem tu gdzie jestem,więc nie da rady.Ale 4 lipca mam wybory parlamentarne w Anglii a na Wyspie jeszcze żadnych wyborów nie opuściłem…

1 polubienie

No nieee…
Wierz mi że człowiek z moimi poglądami NIGDY entuzjastą ue nie był a połowę tańcujących tam fagasów pogoniłbym na bliżej nieokreślone wyspy!
Ale…Bądzmy rozsądni.
To jest wbrew miażdżącej większości a więc bałagan i niepokoje społeczne miałbyś w pakiecie OD RAZU!
Funkcjonujemy w pewnym układzie,wiele spraw jest"zawiązanych" bardzo często korzystnych,usuwających na bok niepotrzebne ograniczenia.Jak w NATO,potrzebnym nam jak tlen…
I po trzecie czy kolejne…Być może najważniejsze.Kasa dociera u nas tam gdzie inaczej nigdy by nie dotarła.Nie wiem jaki jest ostateczny bilans przychodów i rozchodów ale bardzo wątpię czy ujemny.
Nawet w mafinych strukturach nie siedzą idioci!
Ja także wolałbym aby niezawisłe państwo,potrafiło rządzić sie samo i by decyzje zapadały w naszej stolicy a nie poza naszymi granicami.Ale,patrząc na to kim są nasi politycy,jak się zachowują i czyje elektoraty wykazują aktywność,po prostu mrugam okiem tak do Bismarcka jak i socjalisty,Piłsudskiego.
I nie sądzę by za mojego życia coś się zmieniło.
I takie krótkie podsumowanie które zawsze mnie przekonywało…
Na to by być samemu lub żyć w odosobnieniu stać państwo silne,bogate,rozsądne.Czyli,jak łatwo dostrzec,nie nas…

1 polubienie

Po wyjsciu z Unii czeka nas dryf na wschod w lapy Putina. On tylko na to czeka.

4 polubienia

Gdyby to napisal jakis menel spod baru, ktoóego życie ogranicza sie do chlania, to bym sie nie dziwił. Ale ze Ty?..
Tak piszą ruskie trolle siejące dezinformację w internecie. Nic tak nie cieszy Putina jak rozwalanie Unii i kwestionowanie jej obecności.

1 polubienie

Jesli ktos nie widzi korzysci bycia w UE to nie ma co nawet zaczynać dyskutować. Podobnie widzę dyskusję ze slepym od urodzenia o kolorach…

Druga mozliwosc to ruski pajac, ale takich to tylko gonić… Jest ich niestety trochę w naszym kraju.

4 polubienia

Gram i glosuje z pozycji europejki w Hiszpanii listownie.
Nie jestem lady hipokryzja…mam 1 glos
w Polsce, jesli? To za granicę na Uralu. Wschodnia i Polski oczywiscie

3 polubienia

@okonek, mozesz sama siebie wyroznic za ten post? Na moja prosbe!

1 polubienie

Oczywiście, że idę. Te wybory sa równie ważne jak krajowe, może nawet ważniejsze, bo gra w nich idzie o bezpieczeństwo naszego kraju w tym całego regionu. Nie było od czasów Zimnej Wojny równie niebezpiecznej sytuacji na naszym kontynencie. Czepianie sie szczegółów, pisanie ile zarabiają europosłowie i że “nic nie robią” to woda na młyn Putina. On te rzeczy wymyśla a pożytecznie idioci powtarzają.

4 polubienia