Póki trzeźwo myślę

Życzę wam upojnego sylwestra!
A nowy rok 2022 niech po prostu będzie lepszy od 2021. Mniej covida, głupiej polityki, dużo zdrowia, szczęścia, taniego alkoholu.
Pijcie tyle by nie wylądować twarzą w wymiocinach i by wrócić na własnych nogach.
:tada::champagne::clinking_glasses:

13 polubień

I Tobie Najlepszego! :+1: :wine_glass: :tumbler_glass: :beer: :beers: :clinking_glasses:

6 polubień

a co, jutro wolne?
no to zebys jednak zawarl rozejm z Matka Ziemia :wink:

4 polubienia

Dzięki i wzajemnie:))

5 polubień

Eee…ja się mogę zacząć upijać dopiero po określonej godzinie :(… Ty masz lepiej, bo nie uchybisz godności żadnego zawodu jak się upijesz w sztok

5 polubień

Za pozwoleniem…Tommy Shaw[Styx],Steve Lukather [TOTO],Steve Morse[Purple] a i Tate [do dyskusji] nie mieli i nie mają nic wspólnego z metalem.Cooper,Dio czy Iommi to takze HARD ROCK…
Tak wiec z Twoją trzezwością…Ale zostawmy to.
Czeka nas kolejny dlugi rok a wiec faktycznie,życzmy sobie nieco lżejszych emocji niż obecnie!
Slainte!

5 polubień

Dziękuję
Niech lepszy będzie!!!
image

4 polubienia

@Devil Dzięki bardzo! I wzajemnie! Wszystkim Dosiego Roku!!!

4 polubienia

Wszystkiego Naj…!

5 polubień

Dzięki i wzajemnie.

4 polubienia

Twoje życzenia bardzo mi się podobają. Dziękuję i oczywiście wszystkiego dobrego dla Ciebie :slight_smile:

4 polubienia

I nawzajem wszystkim, więcej radości i zadowolenia z życia i w rodzinach, empatii by okazać pomoc potrzebującym, mniej smutku, covida. Zostało mi poświąteczne żarełko - ciasta, ryby, mięsa itd. Jak ktoś potrzebujący to zapraszam, sam nie robiłem teraz nic. Bigos się teraz gotuje w wekach, potem ryby i mięsa. Póki co to sałatki idą od tygodnia na bieżąco 4x dziennie. Darmo dostałem / w nadmiarze /, to i się podzielę. Bezdomni są przejedzeni

5 polubień