Pokorne cielę czyli PiS dwie matki ssie?

Najpierw balety u Rydzyka a teraz

Przysłowie mówi o tym, ze matke ma się jedną?
W kazdym razie genetyczną. Ale dwóch ojców? To juz jakies zaburzenie osobowości chyba?
A Fronio to pewnie tak grzecznościowo o tej diecezji łódzkiej?
Bo modły dziękczynne to zaczeły się po tym jak odziedziczyli arcykapłana Krakusy :wink::joy::joy:

Ciemny dziad i manipulant. Piekło już nie może się doczekać.

2 polubienia

Chudy taki, pożytku dużego nie będzie.
Ani na rosół, ani na podpałkę.

2 polubienia

Skórę można zdjąć i bębenek zrobić

2 polubienia

Eee, zawsze mozna zatrudnic jako kapo przy kotle. Karmic zlotem…
Pożywienie niskokaloryczne.

2 polubienia

Ale salami jak z osla nie zrobisz

1 polubienie

Stare jaja, stare mięso, zwiotczała skóra. Psom Lucyfera można rzucić. Niech se gryzą

Oj. Psy wytruć?
Wyjatkowo nie lubie osobnika.
Ale psy tak.
A wracsjac do tematu? Napisal kilka ciekawych esejow oczywiscie religijnych za mlodu. Ale widac jakos mu rzymski klimat nie posłużył.

1 polubienie

Szczurom?

Nie obrazaj szczurow.
Karaluch naszpikowany bizuteria i zlotem ponoc ponad rok robil za broszke na Manhattanie. Po uwolnieniu poszedl do swoich dalej się rozmnażać

Pozostaje utylizacja lub kompost.

Czysciec, koniec swiata jest swietem przechodnim

Matka jest jedna.

Dzieci w szkole miały zadanie napisać rozprawkę nt. Matka jest tylko jedna.
Jasio podołał zadaniu, pisząc:
*Na chacie był melanż i zabrakło. Matka poprosiła mnie, bym z lodówki przyniósł dwie flaszki. Spełniając prośbę matki, udałem się do kuchni, otworzyłem lodówkę, a tu ZONK. W lodówce stała tylko jedna flaszka. *
-Matka!!! Jest tylko jedna!!!

Dwóch ojców.

W klasie Jasia pojawił się Chińczyk. Zaciekawione dzieci zadają mu różne pytania. Jasio pyta:
-Te, Chińczyk, a ilu ty miałeś ojców?
Głupie pytanie, więc głupia odpowiedź-myśli Chińczyk i odpowiada:
-Siedmiu.
-Wiedziałem. Z dwóch jajek taki żółtek by nie wyszedł.

.tak mi się tylko skojarzyło. :face_with_diagonal_mouth:

1 polubienie

Wydaje mi się, że przysłowie o pokornym cielęciu nie ma tu zastosowania. Wszak pan Jędraszewski jest prawie z tej samej gliny co Rydzyk, obaj grają w jednej lidze, tylko na innych stadionach.

A co ciekawe – Jędraszewski jest pierwszym w historii metropolitą krakowskim, który nie dostąpił godności kardynalskiej. I raczej już nie dostąpi. Pewnie dlatego taki cięty.

1 polubienie

ten pan Jędrzejewski to chyba jakis “Agent dołu” bo tak niszczy Kosciól od srodka i ludzi zniechęca ze szok.

2 polubienia