Polacy na Księżycu?

Kosmiczny wykrywacz metalu?
Zawsze to lepsze niż produkcja palet czy kamieni dp przyciskania kiszonej kapusty.
A tak serio? Tylko sie cieszyc, ze Polacy wchodzą w realizacje rozmaitych programow naukowych, niekoniecznie kosmicznych.

1 polubienie

Jarka wysłać by to sprawdził

2 polubienia

Yaro to w to wsadzic i niech sobie dozyje poznej starosci w urojonym swiecie

1 polubienie

Proponuję powiększyć prom i wysłać wszystkich polityków :slight_smile:

1 polubienie

Za duze koszty.
Rozpisac konkurs wsrod ekologow

Myślę, że te koszty zwróciły by się z nawiązką. Koszt utrzymania polityków, ich biur, obstawy, podróźy, udziału w różnej maści radach nadzorczych - zobacz jakie byłyby oszczędności :slight_smile:

A ekoterrorystów można zapakować razem z nimi. Ze względów ekologicznych nie będę się dopominali miejsc siedzących :wink:

2 polubienia

:rofl::rofl::rofl:
Ale jednak postulowalabym politykami uzyznic matke Ziemie. Humanitarnie na minimum socjalnym.

Użyźnią, użyźnią. Nawet bez naszej pomocy Nie martw się :wink:

Dobra, ale ja zdrowia delikatnego, a chciałabym zobaczyć :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

No tak. Jeszcze zero i czarnek. To na 1 rzut

2 polubienia

Koguty z hodowli Twardowskiego chcesz przeciążyć? A fe. Brzydki Ty.

Ale ja pisałam o WSZYSTKICH , nie tylko z jednej strony politycznej :))) Ze wszystkimi ministrami oświaty od jakichś 20 lat! Acha, i dodać do tego Broniarza, dożywotniego prezesa ZNP (od 1998 roku, czyli już ćwierćwiecze).

1 polubienie

A kto będzie dowodził?
Junta wojskowa?Już jedna przerabiałem w latach 80-tych… :thinking:

1 polubienie

pomarzyć dobra rzecz. Najpierw trzeba tam dolecieć i wrócić z “towarem”. Na to jednak, licencję ma kto inny.

2 polubienia

Czysta anarchia :slight_smile:
A poważnie, to na ich miejsce znalazłoby się ze dwa razy tylu :frowning: Ale może jeszcze bez układów, niezmanierowanych, bo w uczciwych nie wierzę.

1 polubienie

Na ich miejsce znalazło by się “aż tylu”,jeśli utrzyma się wszelkie przywileje oraz finanse.
I nawet ludzie o najlepszych intencjach, stana się szybko politykami bo w stadzie obowiązują pisane i niepisane reguły.
nawet najuczciwszy człowiek,bedac osoba publiczna, szybciutko narobi sobie wrogów.I jeśli chce przetrwać,musi walczyć.
A tego się w białych rękawiczkach zrobić raczej nie da.
I wracamy do punktu wyjścia czyli do sytuacji przed wysłaniem onych w kosmos…

Tu się nie śmiej, w tym jesteśmy dobrzy. Tutaj do tej pory na wykrywac min mówią polish mine detector. W końcu polski wynalazek…

2 polubienia

Czyli pozostaje anarchia :wink:

1 polubienie

Owszem,
Ja mam wisielcze poczucie humoru :smile_cat:

1 polubienie