Policja

Czu polska policja pozwoliłaby im skończyć i czekała cierpliwie jak amerykańska, czy raczej staranowałaby drzwi i potraktowała taserem?

Na niemieckich tanksztelach, panowie gejowie robią to nocami regularnie. A później tam połowa kibli wywala wiadomo co, bo kondomy z zawartością lądują w muszlach i są spłukiwane przez panów gejów. Nie to, żebym był homofobem.

2 polubienia

Są 3 opcje:

  1. Pobili by ich jak Stachowiaka
  2. Nic by nie zrobili bo nie umieliby ich obezwładnić
  3. Wezwali by księdza by negocjował.
2 polubienia

Mam nadzieję, że polska policja wzięłaby wzór z najlepszej formacji policyjnej na świecie, jaką posiada Kanada i usmażyła kochasiów prądem na rumiane skwarki.

1 polubienie

Przynajmniej jest publiczne śledztwo, a nie zamiatanie pod dywan… :smirk:

1 polubienie

Przecież zamiatanie w tej sprawie początkowo szło bardzo sprawnie i wszyscy szybko zostali oczyszczeni z zarzutów. Dopiero interwencja polskiej prokuratury i medialne nagłośnienie sprawy spowodowało jej ponowne rozpatrzenie. Ehh, te wścibskie media. Poza tym pomimo iż minęło 14 lat od zdarzenia, wciąż trwają w związku z tą sprawą kolejne dochodzenia. Faktycznie, wszystko idzie sprawnie i transparentnie.

1 polubienie

Kolega chyba jednak ma problem ze zrozumieniem pisanego tekstu. Po to są publiczne przesłuchania, żeby nie było zamiatania pod dywan. W Polsce prokuratura po prostu odmawia wszczęcia postępowania.

To ja mam problemy ze zrozumieniem pisanego tekstu? Przecież nawet słówkiem nie wspominałem, jakoby w Polsce pod tym względem było lepiej, czy choćby nawet porównywalnie, więc o co Ci chodzi?
Nawiązałem jedynie do faktów, że w tej sprawie od początku miało miejsce mataczenie i ukrywanie dowodów, czemu chyba nie zaprzeczysz?

1 polubienie

Przynajmniej sprawa sie nie “przedawnia”
Moim zdaniem jest kilka przestepstw (oprocz tych juz skodyfikowanych, choc i to tez powinno byc przeanalizowane, zwlaszcza w zakresie prawa karnego), ktore nie powinny temu podlegac - w tym zabójstwo i gwalt (pedofilia jest nim z zalozenia).

1 polubienie