Politycy (o Putinie nie będzie) quiz?

Mialam problem z Bliskim Wschodem. Ale trafiony przez eliminacje.
Komplecik.

1 polubienie

Też miałem problem.

2 polubienia

8/10 a złe szwedzki mediator oraz Bask…Ja mialem problem z otwarciem tego quizu.Udalo się dopiero na telefonie…Chyba pierwszy raz w życiu :joy:

3 polubienia

10/10 Też miałem problem z otwarciem quizu, ale za drugiem razem się udało. Drugą zagwozdką była Hiszpania i też udało się trafić. Pozostałe bez problemu.

2 polubienia

Bask to bardzo barwna postać.
Od terrorysty po polityka. Zadna nowosc chyba?
Psy na nim wieszaja, uwiklany w kilkanaście procesow, swoje odsiedzial, jeden z architektow porozumienia ETA - rząd centralny, naturalny (bo jeszcze zyje) wróg wszystkich organizacji zrzeszajacych ofiary terroryzmu i partii obecnie opozycyjnych (jak się żrą między sobą to w jego przypadku sa zgodni).

2 polubienia

Smartfona masz???

1 polubienie

Bingo!
Taki prezent który własnie staram sie zagospodarować :joy:
Tutaj jednak pozostanę przy lap topie

2 polubienia

Czyli przed przeznaczeniem nie uciekniesz. :joy_cat:
Forum nie ma osobnej wersji ma telefon i korzystanie z niektorych funkcji bywa utrudnione.

Telefon to dla kogoś z lepszym wzrokiem.No i oczywiście,przyda sie w pracy :blush:

1 polubienie

Sa lupy do smartfonów.

ale to raczej dla kandydatow na samobojcow usiłujących oglądać filmy na tym urządzeniu :wink::joy_cat:

1 polubienie

Tylko 7/10
Pokonał mnie jakiś Szwed, przywódca ETA i niestety prezydent USA (ale to podchwytliwe było bo dwóch z nich było zaangażowanych w wojne w Wietnamie)

4 polubienia

Nawet możnaby sie kłócić bo L.Johnson eskalował [kolejne słowo"hit"?] znacznie bardziej.

1 polubienie

Zaczęło się od Kennedyego, ale w świadomości spolecznej funkcjonuje Johnson.

1 polubienie

8/10!

1 polubienie

Najniższy ton potas - pierwiastek taki,
mieszka w Hiszpanii, gość nie byle jaki… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Narząd wzroku, facet Barbie wspak.
Mieszka w Hiszpanii, choć u nas jest tak.

2 polubienia

Odpadam, temat mi daleko obcy, i nic mądrego nie wniesie w moje życie, internet ledwo żyje, 5 dni nie miałem. Sory taki klimat i życie

Z nudów przy sprzątaniu 9 dobrze, padłem na członku ETA. Ech brak mi pamięci, dla was niby proste, a dla mnie to chistoria kulawa

1 polubienie

Ale nasza pani szeryfa Baskiem nie jest… A nawet Baskową, też nie… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Ale czasem grożna, niczym ETA :slight_smile:

2 polubienia