Polityka tak zachwyca się rozwojem Chin, a tymczasem Rosjanie

W tym przypadku z blazna klaun albo odwrotnie?

No nie, moja znajomosc akwarium skonczyla sie na welon - welonek…
@Bingola zarazę na forum wpuscil jaby kalamburozy i rebusozy bylo malo…

3 polubienia

Co właśnie szczególnie cechuje wiadomonacyjnych. Gdyby nie destrukcja tutejszej modki i admina, usuwających moje wpisy i banujących moją osobę, nie miałbym najmniejszej trudności logicznego wykazania działań wiadomonacyjnych. Masz odwagę się przekonać? A przydałoby Ci się mieć już tu taką świadomość, a nie dopiero na tamtym świecie. Ale nie robię sobie złudzeń.

No napisz żyd lub Żyd.
Reka Ci od tego nie odpadnie.
Jak mawial moj znajomy rabin? Jak jesz szynke to nie przestaniesz byc żydem, najwyżej bedziesz zlym żydem…

4 polubienia

Widzę, że wiadomonacyjny znów się żre na portalu …

2 polubienia

Zablokować wiadomoharmonijnego!

5 polubień

@benasek , @Bingola za ladny dzien dzisiaj :wink:
Do szczescia zabrakło mi ciastek z kremem.
Barow, knajpek, lodziarni i innych tawern tu dużo.
Ale cukierni gdzie mozna napic sie kawy czy herbaty plus ciastko nie ma.
Cukiernie na wynos tez sa rzadkością.
A przemyslowego swinstwa z olejem palmowym i czyms czekoladopodobnym jesc nie będę.

2 polubienia

Takie żarcie? Plyta mu się zaciela, niech sie do jutra przewietrzy, moze cos nowego wymysli?
Np. instrukcje jak wrócić na drzewa niczym misie koala?

2 polubienia

I o to mi właśnie chodzi. Wygląda to na jakąś fobię i strach harmonika przed wypowiedzeniem tego słowa. Troche straszne, trochę śmieszne.

4 polubienia

Psychiczni tak mają

3 polubienia

Wiadomonacyjnych to można dostrzec na odległość…

Śmieszne może być, ale po co miałbyś być rasistą?

Rasizm to nie chęć do przedstawicieli innych ras (murzyni,Azjaci,Indianie) Żydzi to przedstawiciele białej rasy wiec nie można tu mówić o rasizmie zresztą kolega @Farang nie publikował nigdy wpisów obrażających inne narody,rasy,kultury

3 polubienia

Wrecz odwrotnie, czasem przyblizal odlegle kraje.
Masz ochote to poczytaj, bo ja uwazam, ze podzial na rasy to ma niewiele sensu jesli praktyczne kazdy ma na tyle zblizony genom do pozostałych, ze potomstwo jest plodne (poza nielicznymi wyjatkami spowodowanymi mutacja uniemozliwiajaca czesto nawet przezycie - ale to sie czesciej trafia w “hodowlach wsobnych” - dynastycznych, a nie “miedzyrasowych” )
A wynikajacy z koloru skory, oczu, włosów czy innych cech zewnetrznych podzial na lepszych i gorszych do niczego dobrego nie prowadzi. Po skorupce tez nie poznasz czy jajko w srodku swieze czy zbuk?

wielbiciel wodza chyba nie siedział w dole?

To ja pytam. Dlaczego jesteś rasistą?

1 polubienie

Minęło kilka chwil …

No i zamknęli … :thinking:

3 polubienia

Jeszcze nie zamkneli, ale to zrobią.
Mañana…

1 polubienie

Przed przeznaczeniem nie ucieknie…

1 polubienie

Stary a robi z siebie internetowego idiotę i błazna.
Lej go jak masz możliwość po tym grzbiecie, ile wlezie…
Na leczenie łba za późno…

3 polubienia