Polityka tak zachwyca się rozwojem Chin, a tymczasem Rosjanie

nieźle dają sobie radę z nieharmonijnością i pokomplikowaniem cywilizacji ludzkiej.

Faktycznie. Rosjanie nieźle dają sobie radę. Zaczynają bombardować swoje własne miasta.
Następną bombę sugeruję zrzucić w Moskwie.

5 polubień

Wolałbyś mieć za sąsiada Rosjanina, czy wiadomonacyjnego?

Rosjanina lub kogo?

1 polubienie

To dla domyślnych…

Nie należę do nich, więc jeśli chcesz, żebym odpowiedział na Twoje pytanie, musisz napisać wprost.

Jakoś to przeżyjemy, lub ktoś Ci podpowie, choć nie wiem, czy trafnie…

Nie chodzi mi o to, żeby ktoś mi podpowiedział, ale o to, żebyś w końcu nauczył się, że każda narodowość ma nazwę własną. Więc jeżeli zamierzasz zestawiać rosjanina z osobą innej narodowości, naucz się ją wymienić. Czego sie boisz?

1 polubienie

Możesz mi zaufać, że nie czynię tak bez powodu…

Nie mogę ci zaufać, ponieważ blednie wyznaczysz daty końca cywilizacji ludzkiej. To tak nawiasem.
A wracając do tematu krzywda żadna ci sie nie stanie, jeśli nazwiesz człowieka wedle jego narodowości

1 polubienie

Rosjanin prawdopodobnie by cię upił, a to szkodliwe dla zdrowia i życia. No i co znaczy te trochę miesięcy naprzeciw wieczności czy życia ludzkiego. Zaufałem Majom, ale jak ludzie dłużej pożyją, zobaczą wielkie rzeczy…

Ty nie o narodowosc chodzi kolego @Farang.
Zdefiniowanie żyda w sensie religijnym, obyczajowym a Żyda jako obywatela Izraela jest dla harmonijnego kolegi czynnoscia przerastajaca jego mozliwosci.
Ale mialam sasiadow Polakow wyznania mojżeszowego, prawosławnego i protestantow.
Muzulmanow jakos nie, choc wiem, ze takowi są i to z dziada pradziada. Ateistow tez.
Najgorszym rodzajem sasiada jest cham, manipulant, fanatyk i hipokryta, co z wyznaniem niekoniecznie musi miec cos wspolnego.
Raczej ze strukturami spolecznymi jakie promują. I poczuciem misji uszczesliwiania innych, co z czasem moze zostać zdiagnozowane jako paranoja lub schizofrenia. :wink:

3 polubienia

Zaufał Majom he he he he he he he he

He he he he …

W konkursie siania największych głupot masz bezapelacyjnie 1 miejsce :grin:

Dobra, nie przeszkadzam.
Czekam na twoje kolejne bzdury aż cię znów nie zamkną …

2 polubienia

Opowiadała mi pewna Maja,
że razu pewnego 1 maja
na jednej majówce spotkała Maja.
I ci Majowie już tak mają,
że w maju domki swoje mają,
czyli zielenią ozdabiają. :grinning:

4 polubienia

Kto z głupotami hoko ma do czynienia
Ten się w cyrku nie śmieje…

2 polubienia

Rosja to kapeć Chin

3 polubienia

Kto głupotami do czynienia ma hoko,
ten śmieje się z nich szeroko. :joy:

3 polubienia

Przypomniałeś mi pewien wyraz do konkursu Bingoli:
błazen, błazenek …
Tak mi się z tym hoko skojarzyło … :grin:

2 polubienia

Kurde, nie znałem słowa błazenek i nie miałem pojęcia, że to harmonijna rybka.

2 polubienia

Bo żeś historii Nemo nie znał …

1 polubienie