Polowa tygodnia...Zmeczona/ny czy zadowoleni?

A moze tylko to co w tv"powiedzieli",ma znaczenie?

Ten widoczek jest chyba lepszy w czas wakacji.50 kkm. od Cieszyna…

5 polubień

Gdybym swoje życie opierała na newsach ze sceny politycznej , katastrofach i dramatach ludzkich , dawno bym z wysokiej skały skoczyła…

6 polubień

A nie masz wlasnie takiego wrazenia ze sa ludzie ktorych"nie ma",poki nie przeczytają jakiejs sensacji,z frontowej strony wp?
Przeciez to leci kazdego dnia i bez tych"sensacji",nie byloby tu pytan w ogole?

2 polubienia

Od dawna widzę , że każdy szuka tu czegoś innego , tak było już 7 lat temu kiedy pojawiłam się na pytamy , widzę też , że każdy dla siebie coś znajdzie.
Ja nie zamierzam się wypowiadać w każdym temacie , rozmowa z jedną osobą w " byle jakim" pytaniu mnie nie męczy .

1 polubienie

Tak ale to nie na temat…Dzisiaj mamy to co mamy…Czyli wielkie NIC.
Zresztą,ja sie nie upieram…
Kto powiedzial ze ma byc szum kazdego dnia???
Od skrajnosci do skrajnosci…
Mam nadzieje ze to co pisze,zniknie sobie jak wszystko inne bo jak ma byc natchnieniem dla[tu wpisz co uwazasz za sluszne…] to moze lepiej spadac?

1 polubienie

Właśnie , że jest na temat .
Ktoś uważa , że dziś jest wielkie nic …
Nie dla mnie , powtarzam , krótka rozmowa z jedną osobą często więcej wnosi niż skakanie od pytania do pytania .
Nie ilość a jakość się liczy , przy czym “jakość” oceniam wedle swojego kryterium , inni wedle swojego , mi nic do tego.
Nie jestem pajacykiem na sznureczku , który każdy może pociągnąć w swoją stronę :relaxed:

2 polubienia

Uciekam już i mam nadzieję wrócić jutro , za tydzień , miesiąc , pogadać na luzie choćby z jedną osobą , szum medialny nie dla mnie haha

Alez ok.!!!
Ja sie bardzo ciesze.
I niech Ci to procentuje.
Tyle ze dla innych,gołym okiem widac ze jak pod koniec sierpnia nad morzem…
Zreszta.jakich innych?
Nikogo nie ma…

1 polubienie

To ,że inni nie zabrali głosu w tym pytaniu , to wcale nie znaczy , że nikogo nie ma.
To jak z urlopem , część lubi znane kurorty , gwar , impreza za imprezą , inni chatkę z drewna na odludziu.
Są rzeczy ważne i ważniejsze , być może te drugie nie pozwalają innym przebywać tu częściej , o tym należy pamiętać i uszanować.

Ptakiem tam być, albo łanią jelenia z małymi, lub wiewiórką albo lochą z warchlakami, czy niedźwiedzicą z młodymi.

Nie mam telewizora w domu od dobrych 3 lat i wcale mi nie brak.
Zadowolona, że już zaraz piątek bo tydzień był dość męczący.
Zadowolona, że jest pogoda bo można wyjść z psem.
Zadowolona bo wyjeżdżam na weekend.

1 polubienie

Zmęczony. Dziś pierwszy dzień w pracy…

1 polubienie

Zmęczona to nie, ale zła na “areszt”" domowy spowodowany pogoda. Wichura, sciana wody na zmianę z mzawka i zimno. Gdzie ciepła Hiszpania?
Czerwony alert pogodowy mamy

2 polubienia

Zmęczona, ale i zadowolona, bo zaczęłam właśnie weekend :smiley:

1 polubienie

Brawo Ty.
Poprosze o stosowny kolor,dyzurującego moderatora! :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie czytam wszystkich odp. Sil nie mam. Tylko odpowiadam: bardzo zmęczona. Az do bólu. Glowa jak balon i zasypiam na stojąco. Kawa nie pomaga.

Wkurzona, bo w robocie idzie jak krew z nosa.
Zrelaksowana, bo właśnie wróciłam z zabiegu od kosmetyczki.
Ale przede wszystkim zakochana!
:grin::grin::grin::grin::grin::v::v::v::heart::heart:

1 polubienie

Zmęczona, ale dopiero w piątek mogłabym się sturlać po tej trawie w dół :wink:
Super widok !
O znaczeniu info z tv, zwłaszcza naszej “publicznej” nabieram wody w usta :no_mouth:
Nie chcę sobie wieczoru psuć…

1 polubienie

To zawsze jest ból…

1 polubienie

Tak.I to jest wlasciwy porządek :smiley:

1 polubienie