Polska i Wasz kochany socjalizm...

Ale już niedługo to upadnie
FB_IMG_1564300545220

@Kacper_Jagielski kiedy zaczniesz odrozniac komunistyczny populizm od socjalizmu

1 polubienie

Socjalizm to już komuna

Dawanie zasiłków to zło, to powoduje, że ludzie nie chcą pracować

No to troche sie roznimy w pogladch. Na prace oczywiscie😄

1 polubienie

Tylko ze różnica pomiedzy tensorem a innymi tutaj też krytykujacymi pis jest taka, że Tensor jest świadomy i zagłosuje na Korwina a reszta naiwniakow od krytyki zasiłków czy przemocy do gazu(XD) pójdzie i odda głos na populistow PO czy wiosnę… Czyli tyle wiedzą ile zjedzą :rofl:

Obawiam sie, ze sporo osob zaglosuje tam gdzie mieszka. W strefie wolnej od prezesa

No normalne że głosuje się tam gdzie się mieszka…

W ta rente jakos nie chce mi sie wierzyc.
Kumplowi po bajpasach odebrano rente po dwoch latach.
A alkoholik,ktory sie nie leczy,siedzi sobie spokojnie na rencie?
ZUS nie jest az tak wyrozumialy.
Mnie dopiero ssd przyznal rente,bedac calkowivce sparalizowany.
Z tymi zadilkaki tez bym nie wierzyl,prawnie nie uzyska tulu swiadczen.
A wuludzanie,kiefys sie zle skoncxy.
Zlodziej tez zyje dokad go nie zlapia.
Moim zdaniem ta informavja wyssana jest z palce/prowokacja.

Lenie, obiboki i debile powinni mieć bardzo źle, powinni zebrac na dworcu, by dzieci widziały “popatrz, jak nie będziesz pracował skończysz jak on”

Tensor a co myślisz o unii europejskiej? Trzeba ją rozwalic no nie?
.
Albo nie ma to jak krytykować polske i PiS a zyć np w Niemczech jak polscy imigranci i mówić że to nie to samo, że PiS to kiełbasa wyborcza a tam biorę zasiłki bo to co innego i popieram to itp XD… Czego to ja sie tutaj nie naczytam od niektórych… XD
Czyli nie dość że siedza w innym kraju socjalistycznym to jeszcze krytykują pis a zagłosuja na rozdawnicze PO…

1 polubienie

I Krowin (tak-celowo przestawilam literkę) zostanie “królem” Polski i w dupie będzie miał wszystkich prócz siebie :smiley: Tych biednych zwłaszcza :wink:

1 polubienie

Ponoc zebranie,to bardzo dochodowy interes.)))

Gdy czasem czytam wypowiedzi tego goscia,noz w kieszeni sie otwiera.

I właśnie o to chodzi. To nie komunizm czy socjalizm XD gdzie biedny zawsze jest biedny a bogaty coraz bogatszy…
A tutaj ci najbiedniejsi będą się bogacic…

Nie rozumiem tej krytyki,500+.
Wlasnie z teho powodu co piszesz.
Tutaj pracujcy otrzymuje w zakladzie pracy 208euro/dzieko,niepracujacy w urzedzie miejskim.
Toz to jest rola panstwa,dbanie o obywatela,nie tylko o przedsiebiorcow.
Jest jedna prawidlowosc,krzykaczowi,gdy sie moga powijie,lub urodzi dziecko,bez krzty wstydu bierze zasilki.
Ot bo jemu sie nalezy,reszta to patologia,ktora zeruje na JEGO podatkach.

1 polubienie

Zrozum, że jak państwo daje 500 zł, to musi zabrać 800, tylko zabiera po cichu, a głośno daje

Czyli idziesz za PO i promocją aktywności zawodowej?
Wg. danych ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej program 500+ przyczynil się właśnie do zwiększenia ilości urodzeń i aktywności zawodowej kobiet ale to są tylko ich dane.

Ja uważam że social powinien być dla najbiedniejszych którzy wykazują aktywność w podjęciu zatrudnienia.

I myslisz,ze gdy nie dadza ludziom,to nie bedziesz placil podatkow.
Nie dadza ludziom,ktos inny przytuli te kase.
Aaa podatki tez obnizyli,tez zle?
Nigdy nie zalapalem sie na dodatek rodzinny,a wiem,jak by sie przydaly te pieniadze.
Z tego co pisales,niedlugo bexziesz ojcem,i dostaniesz 500+
Tylko nie mow,ze nie wezmiesz,

Ten gość wyznaje zasadę “każdy jest kowalem własnego losu” i po części trzeba mu przyznać rację. Jednak to co on wygaduje na niektóre tematy, to po prostu porażka…

1 polubienie