Polska jest bezpiecznym krajem...

Dam Ci przykład jak to działało na wojnie. W czasie I w.ś. niemieckie u-booty początkowo, żeby zatopić bezbronny statek handlowy wynurzały się, wzywały załogę do opuszczenia statku w szalupie a następnie zatapiały pusty statek, zwykle ogniem z działa (bo torpedy były drogie). Ale Anglicy wpadli na pomysł statków-pułapek – uzbrajali zwykłe jednostki handlowe, ich ładownie wypełniano drewnem lub korkiem, żeby zapewnić pływalność i gdy niemiecki u-boot wynurzył się otwierały do nich ogień, w wyniku czego zatopiono kilkanaście niemieckich okrętów. Do czego to doprowadziło? Że u-booty strzelały do wszystkich statków torpedy bez ostrzeżenia. Liczba ofiar zatopionych jednostek wzrosła dramatycznie, a cała wojna bardzo się zaostrzyła, strzelano do wszystkiego, co było podejrzane, wiele było przypadków zatopienia omyłkowo własnych jednostek.

I to samo miałoby miejsce gdyby każdy człowiek na ulicy miał za pazuchą broń.

A Polska, wbrew pozorom, jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie. Wytwarzanie jakiejś psychozy zagrożenia to typowe działanie systemów totalitarnych.

6 polubień

Oczywiście, jako rasowy lewak, zwolennik PO i uniodemokratów, nie możesz sobie pozwolić na to, by Polacy mogli sami dbać o swoje bezpieczeństwo.
Tak jak wspomniałem wyżej, każdy ma dostęp do potencjalnej broni, ale nie każdy jej używa. Mając broń, mógłbym bronić swoich najbliższych, bez niej bandzior ma przewagę, bo on zdobędzie spluwe, ja jej nie mam, bo Państwo mi na to nie pozwala.

Cytat Aktualnie nie mogę np bronić swojej rodziny przed napastnikami, no nie mam czym

Taaaa, jak wiadomo napady na rodziny to norma w naszym kraju, codziennie napadane sa miliony polskich rodzin (dodajmy – przez imigrantów :slight_smile: ).
Żeby było śmieszniej – statystycznie jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał wypadek samochodowy, niż że cię ktoś napadnie, ale ci sami ludzie którzy bredzą że „nie maja się czym bronić” protestują przeciwko obowiązkowi zapinania pasów w samochodach czy noszeniu kasków przez rowerzystów.

3 polubienia

Ale to ich sprawa czy zapinaja pasy albo zakładają kask, co Cię to obchodzi?

To, że postępują nielogicznie kierując się hipokryzją. Nie dbają o własne bezpieczeństwo w samochodzie a chca miec broń aby zapewnic sobie mityczne bezpieczeństwo w domu

1 polubienie

Z bulem serca zacytuję prawacką prasę:

Pasy nie zapewniają bezpieczeństwa takiego, jakie sobie wyobrażasz, a i często też powodują śmierć.
Chcecie imigrantów to tym bardziej broń powinna być dozwolona, zwozicie jakichś ciapatych, ch*j wie co to za bydło

Propaganda, potem taki Bingola ma mózg zryty

Nie wiem jak obecnie,ale w dawniejszych czasach,nie bylo to rzadkosvia,ze ktos k9mus nozem przejechal po zebrach.
Tyle,ze niewielu,to zglaszalo jako napad.
I przed mozem duzo latwiej sie obronic,niz przed kula.
Ilu umie rzucic nozem tak,by trafil w cel z odleglosci np.5m
Strzelic z 5m to smiech i slepy moze tragic.

Naziole strzelali by do tęczy. W imię patriotyzmu.
Za dużo amerykańskich filmów oglądasz. Teraz w USA były dwie poważne strzelaniny. Jedna na tle rasistowskim. Na szczęście przeważnie ginie w nich także napastnik od policyjnych kul :wink:

1 polubienie

Ty to takie bzdury wypisujesz i masz takie płytkie poglądy, że nie chce mi się odpisywać na te brednie

Dlatego terroryści będą mieli nad nami przewagę

O czym Ty piszesz,
Cj9cbys chodzil z kalavhem,terrorysta z davhu Cie ustrzeli.
Lub podoozy bombe,ktorej pistoletem nie wystraszysz.

Bez broni jestem bardziej bezbronny niż z bronią, proste

Terroryści wolą ładunki wybuchowe od broni palnej.

Poza tym jeśli chcesz to możesz miec broń. Nie jest to łatwe ale można. Tu masz zasady. Dotyczy całej Polski:

1 polubienie

Nie jestes bezbronny,
Jestes mniej niebezpieczny.
Jest duze prawdopodobienstwo,ze w przyplywie adrenaliny,postrzelisz postronne osoby.
To nie wyglada tak jak na filmach,ze z 20 m.trafia w serduszko karciane.
Czym krotsza bron ma mniejsza celnosc i wiekszy odrzut,

2 polubienia

Dlaczego żyjecie w ciemnogrodzie i uważacie, że każdy by do siebie strzelał, ludzie… Wyjdzcie z jaskini.

Czyli musisz się prosić Państwo o to, byś byl bezpieczny. Ale ludzi, którzy nie czują się bezpieczni, łatwiej trzymać za mordę. Chcesz być trzymany za mordę, chcesz być niewolnikiem.

A do czego Ci bron,skoro nie masz zamiaru strzelac?
Kup sobie straszak,ten sam efekt.lub proce
Chyba,ze chcesz rzucac nia w napastnika.
Bo ciagle piszesz o obronie,a teraz,ze nie bedziesz strzelal.

1 polubienie

Jak to do czego… Jeżeli jakiś zwyrol będzie chciał zabić moja kobietę to pomyśli najpierw 5 razy nad tym, jeżeli sam nie chce zginąć