Polska jest bezpiecznym krajem...

pod warunkiem że ma sie biały kolor skóry, partnera odmiennej płci i jest się katolikiem???

1 polubienie

Nie mieszkam juz w Polsce od dwudziestu lat.
Z moich pamietnikow moge powiedxiec z reka na sercu,ze Polska jest/byla malo bezpiecznym krajem.
Duzo bardziej bezpieczne sa Wlochy.

1 polubienie

Cale Wlochy sa bezpieczniejsze, czy tylko okolica w ktorej mieszkasz<?

Okolice w ktorych mieszkam,
Podobnie nie moge sie wypowiadac o calej Polsce.
Ale dodam,ze okolice gdzie mieszkam uwazane sa we wloszech,za jedne z bardziej niebezpiecznych,pomimo to czuje sie tutaj bezpieczniej niz w terenach,gdzie mieszkalem w Polsce.

2 polubienia

Kiedys w Hamburgu poznalam faceta z Neapolu i opowiadal jak tam niebezpiecznie
I chociaz dodawal ze z nim bylabym bezpieczna - urwalam te znajomosc, bo czlowiek byl troche nachalny

2 polubienia

Ojj Wlosi,to bajkopisarze pod tym wzgledem
Co jeden,to ma wieksze znajomosci)))
W Neapolu jest na tyle patroli carabinietow,Policji,wojska,gwardii finanse,ze patrol obok patrolu chodzi.
Bywalem tam i noca,chodzilem ulicami,bezpieczniej,niz np.w Katowicach
Pewnie,ze sa rejony,ze lepiej i za dnia sie w ie nie zapuszczac,ale tak jest we wszystkivh duzych miastach.

2 polubienia

dodalabym nie wracasz na Baluty
kwestia bezpieczenstwa, bycia ofiara?
to zdaje sie po wjeżdżaniu autem ? najblizsza droga do raju prowadzi przez zbiorowe gwalty i wrzucanie niewiernych pod pociag

1 polubienie

Polska jest jeszcze bezpiecznym krajem, choć jad sączy się i zatruwa umysły… a politycy grają strachem i nienawiścią

3 polubienia

Wtedy ma sie szanse! Aha, jezykow obcych znac nie nalezy i innych rzeczy tez…

W Neapolu mówi się, że tam jeszcze nigdy nie zabito turysty, ale okradziony każdego. Sam dałem się tam okraść.

2 polubienia

Zeby ci nie bylo smutno,tez dalem sie wlasciwie okrasc.
Kupilem u magika teleton komoroowy i aparat fotograficzny.
Zanim sie zorientowalem,magik zmiknal,a w pudelku byla politrowa butelka wody.)))
Najdrozsza woda jaka pilem)))

2 polubienia

Polska będzie bezpiecznym krajem dopiero wtedy, jeżeli wszyscy będą mieli dostęp do broni

Ha, ha, ha, ha ,ha!

7 polubień

Nie wiem z czego się śmiejesz. Aktualnie nie mogę np bronić swojej rodziny przed napastnikami, no nie mam czym

Przeciez to bybylo gorzej,niz na dzikim zachodzie.
To by byl dziki wschod.

5 polubień

Na dzikim zachodzie nikt do nikogo bez powodu nie strzelał, to mit. Poza tym, gdyby w Polsce każdy miał broń to każdy też balby się np napadac na sklepy… Czego nie rozumiecie

Każdy ma dostęp do noży, dlaczego pół narodu się nimi nie pozabijalo do tej pory?

Zbyt wielu swirow chodzi po ulicach.
Nie wiem,czy nie przydaly by sie zezwolenia na proce.
Owszem,bron powinna byc dostepna,po badajiach psychiatryczny,testach psychologiczny,kursie poslugiwania sie.
Kazdy NORMALNY piwinien miec mozliwos zakupu broni palnej.
Przynajmniej br9n dluga,ktorej nie wolno wynosic poza swoja posesje.
.

2 polubienia

Oj, naiwniaku, to częsty błąd logiczny żeby nie powiedzieć mit rozpowszechniany przez zwolenników noszenia broni. Argumenty całkowicie nielogiczne i nie majace nic wspólnego z realnuymi sytuacjami. Bandyta ZAWSZE użyje broni jako pierwszy wiedząc że jego ofiara tez ma broń - ROZUMIESZ?

4 polubienia

Pomimo wszystkiego,normalnemu czlowiekowi nie tak latwo pociagnac za spust.
I to masz racje,bandyta wiedzac,ze ofiara moze posiadac bron,przy gwaltowjiejszym ruchu strzeli.
A czym wieksza dostepnosc br9ni legalnej,tym wieksza dostepnosc jej na ulicy,poza kontrola.

2 polubienia