Polska to państwo przyjazne Polkom i Polakom, o jakie walczyli Polacy

w powstaniach? Czyli na te debilne maseczki będzie dalej popyt, bo każde auto będzie powinno je mieć, a nawet kilka, aby ktoś jakiejś nie zapomniał mieć.

https://biznes.interia.pl/finanse/news-mandat-za-brak-maseczki-stracisz-tez-prawo-jazdy-policja-od-,nId,4546625

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Nie wiem czy przyjazne czy nie. Sadzac po wprowadzanych przepisach stosuje sie metode kija nie marchewki. Kiepski sposob na egzekwowanie czegokolwiek.
I to juz nie chodzi o maseczki.

4 polubienia

Debilne są tylko maseczki własnej roboty, niezabezpieczające przed niczym. FFP2 lub FFP3 już debilne nie są.

2 polubienia

Tam gdzie zachorowalnosc jest obecnie bliska zeru maseczka moze być jakakolwiek, bo to działanie raczej psychologiczne zmuszajace do zachowania ostroznosci i higieny.
A swoja droga to niedlugo w knajpach bedzie mozna jeść z podlogi tak wszystko doszorowane i zdezynfekowane. :wink:
I jak sie ciesza, ze klientów maja?
Co nie zmienia faktu, ze jednak kryzys zaglada w oczy. Sektor uslug lezy i kwiczy. A jak ludzie przestawia sie na oszczedne gospodarowanie dobrami materialnymi to nie chce byc w skórze Chińczykowi czy krajow, które zyja tylko (lub w duzej czesci) dzięki taniej sile roboczej.
A w ogole cud sie stał. Znalazly sie pieniadze na nową przychodnie lekarska w mojej wsi. Dotychczasowa od 40 lat miesci się w blaszanym baraku. I na uporządkowanie strefy buforowej przy parku naturalnym.
A to ze wzgledu na turystow. Ci nieliczni beda miec wieksze wymagania. Ograniczenie dostępu do plazy musi byc zrekompensowane jakością. I nowymi pomyslami na spedzanie czasu.

3 polubienia

Państwo policyjno kościelne

2 polubienia

Czarne zastapilo czerwone?