Polska z 4-ema 50-milionowymi, bajecznymi HMP mogłaby być wzorcowym państwem dla

Największy Mędrzec miał na myśli dzieci sensu stricto. W przeciwieństwie do wyedukowanych, totalnie ogłupionych dorosłych.

Nssz guru wupusci z hodowli ze 100 miliardow kurczakow i nie da im jesc,nawet zdzblo trawy nie zostanie,gdyz wszystko wyjedza,podobnie bedzie z innymi zwierzetami hodowlanymi.
Bedzie jedna,wspaniala’’ tragedia calego DSHN

1 polubienie

Skubane trawy efektywniej rosną.

1 polubienie

Skubane,nie wyzarte i wydrapane z korzrniami.
Chyba nigdy nie widziales jakie spustoszenia w trawie robia kurczaki,zdzblo sie nie ostanie,tylko gola ziemia,wygrzebia i korzonki.

Z patologicznymi ludźmi nie ma co polemizować.

Masz racje,wiec za Twoja rada zakoncze polemike.

1 polubienie

Możesz swoją ideę zawrzeć w jednym poście? Bo za następne nagrodzę wakacjami

1 polubienie

Chętnie się wyłączę ze wspólnoty z jełopem, wiadomo którym.

Chyba nie wiem

CytatBo za następne nagrodzę wakacjami
W bajecznym HMP? :slight_smile:

1 polubienie

aż zrealizuje jedno z nich.

Śpiesz się harmoniku bo koniec świata tuż tuż…jeszcze parę miesięcy do porodu Ziemi

3 polubienia

Zgadzam się z Tobą Bingola. Przez takie wpisy jak wspomnianego autora zaczynam tu rzadziej zaglądać. Gdybym mógł, ignorowałbym zupełnie te brednie, ale niestety, zupełnie się nie da.
Tacy pseudouserzy psują ten portal. Oczywiście każdy ma prawo do swoich opinii, ja to zupełnie rozumiem, ale czemu ktoś taki robi z tego portalu katedrę dla swoich własnych wyjątkowo idiotycznych pomysłów które powtarza każdego dnia?
Mam nadzieję, że właściwe osoby zauważą ten problem i przywołają autora do porządku.

4 polubienia

Smialo.piwiedziales ,A’’
Powiedz i !,B’’

2 polubienia

I Ty, Brutusie/Birbancie przeciw mnie zalajkowałeś obraźliwą wypowiedź niejakiego benaska? Uważasz się za mądrzejszego ode mnie?

Uważam, że idea tych miast jest tylko ideą i nigdy nie zostanie zrealizowana.

2 polubienia

Tylko że jego wypowiedź jest w kilku miejscach obrażająca. Lajkowanie takich jest przyłączaniem się do obrażania. Poza tym idea tych miast jest mądrzejsza od wszystkiego wymyślonego przez ludzkość. Poza tym jest prawie nieskończona ilość Światów Równoległych. Jest wystarczająco dużo miejsca i sposobów, aby je zrealizować.

Realizuj, powodzenia.

1 polubienie

Najwyzszy czas,by go ustawic w szeregu.

1 polubienie

Chciałbyś, abym lajkował obrażające Cię wypowiedzi? Godzisz się na życie w świecie bardzo patologicznym, a lajkujesz wypowiedzi obrażające lepsze pomysły od całej ludzkości, choć jeśli ten ludzki świat ma ulec niedługo unicestwieniu, to czemu miałoby mi zależeć na ich realizacji? Można je traktować swobodnie, ale obrażanie jest obrażaniem.