Polska z 4-ema 50-milionowymi, bajecznymi HMP mogłaby być wzorcowym państwem dla

wszystkich pozostałych pod każdym względem?

(HMP to skrót od Harmonijne Miasta Pierścieniowe. Kolorem brązowym zaznaczyłem wzgórza o wysokości do 200 m, sztucznie uczynione, z wykorzystywanym wnętrzem do różnych celów. Kolorem niebieskim oznaczyłem wody sztucznie uczynionych jezior i kanałów. Jasno- i ciemnozielone tereny są jedną wielką bazą rekreacyjną i owocową, oczywiście wraz ze wzgórzami).

Poniżej widok HMP z samolotu z 10 tys. m.

obraz

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

A możesz te kółka tak w rogi przesunąć? To mnie kołchoz omine wtedy :slight_smile:

1 polubienie

Moze i na rysunku,ladnie Ci to wychdzi.
Pisales,ze kazdy by mial 100m2,co daje samej calkowitej powierzchni mieszkalnej 20 000 000 000 m2,nie liczac scian ,klatek schodowych delatacji,ciagow handlowych,komunikacyjnych,smialo mozesz dodac to tego 1/3,co b.y dalo ok 27 000 000 000 m2 uff
Piramidy egipskie to pikus przy tej budowli,ba nawet najwieksze budowle swiata to maly pikus.
A teraz pomysl o systemie kanalizacyjnym, oczyszczalni sciekow,dostarczenia wody utylizacji smieci uuusama budowz by trwala z 200lat.
A wiec zanim bys ukonczyl budowe,trzeba by juz w teakcie przeprowadzac remonty.

1 polubienie

Tam Nie bedzie defekacji mamy być czyści.

1 polubienie

Ja tu widze jedno wielkie sranie w banie.))

2 polubienia

Te kółeczka na mapie Polski są mniejsze niż było pierwotnie zamierzane. Pierścienie miały mieć średnicę 200km, a w projekcie mają zaledwie 150km.

Czyżby już funduszy zaczęło brakować?

3 polubienia

W efekcie koncowym,wyjda cztery stadiony pilkarskie))

1 polubienie

To jest rysunek poglądowy, @ZiraaeL, średnica pozostaje ok. 200 km.

Tylko te poglądy już kilka lat trwają, a dalej nic nie widać.
Conajmniej dwa Pierścienie powinny już hulać.

.i kwitnąć.

4 polubienia

Bo zamiast wziąć się do roboty i realizować koszmar, to nasz oświecony woli truć i truć …

Już niech lepiej truje niż miałby to wprowadzać w życie. Klęska ekologiczna na niespotykaną we Wszechświecie skalę. O tym nasz oświecony zapomniał … Papier cierpliwy, największe głupstwo przyjmie … Skąd się tacy biorą, napisz mi @ZiraaeL

3 polubienia

Duże przedsięwzięcie, @ZiraaeL. Muszę mieć dla niego przekonujące poparcie. Może niedługo je uzyskam. Chcę zmienić wszystko w ludzkim świecie na realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń. prócz demokracji. Tę bym zostawił.

Tylko IItalie zostaw w spokoju.
Ojciec Ch4zestny kmze sie wkurzyc,a wtedy nie bedzie zmiluj sie))

Całe wnętrza HMP to będzie jedna wielka ekologia, rekreacja i owoce.

Tez chcialbym wiedziec,skad sie biora tacy ludzie.

1 polubienie

Full wypas
Na razie testujemy na arabach

2 polubienia

W psychiatrii nazywa się to: “Uporczywe Urojenia Wynalazcze” (UUW)
PS. Autorowi pytania przypomne, ze regulamin serwisu zakazuje umieszczania wiele razy pytań o tej samej treści. Ty z uporem maniaka wrzucasz to po raz trzydziesty piąty, więc licz sie z konsekwencjami.
A HMP w tej wielkości to całkowita bzdura, nierealizowana choćby z powodów ekologicznych i środowiskowych.

3 polubienia

Istnieje prawie nieskończona ilość Wszechświatów Równoległych. Ty, @Bingola, pewnie nie będziesz chciał zobaczyć, jak w praktyce wyglądają zrealizowane bajeczne, 50-milionowe HMP. Nie będzie to mnie martwiło.

Na pewno nie chciałbym zobaczyć tego potwornego wynalazku rodem z jakiegoś owellowskiego świata, gdzie wszyscy ludzi musza zyc według ideologii narzuconej im przez jedną osobe uważającą sie za nieomylna i najmądrzejszą.

1 polubienie

No to nie zobaczysz. Dla lubiących żyć patologicznie w chaosie są stworzone odpowiednie instytucje, COR-y. Mędrzec powiadał: "Dopóki nie staniecie się jak dzieci, nie wejdziecie do realnego NIEBA na Ziemi.

Masz rację - tylko dzieci (w sensie: naiwni ludzie) mogą uwierzyć w takie bajki.

2 polubienia