Polubiłem liska

Firefoxa znaczy. Na telefon. Na starszym phonie mi zamulał ale teraz śmiga aż miło. W połączeniu z uBlock Origin stanowi opcję o wiele lepszą od chroma. Szybki, blokuje reklamy.
Polecam.
Lubicie liska?

2 polubienia

W Polsce tez tego stosowalam
Tutaj nie bo nie zapisuje danych z poprzedniego dnia

kiedys mialam liska, ale teraz chrome i chyba lemiwa jestem bo mi sie nie chce zmieniac. :wink:

1 polubienie

Też mi sie nie chciało ale warto.

1 polubienie

Odinstalowałeś chrome czy tylko wyłączyłeś ?

Mam liska od wieków i jestem zadowolony.

2 polubienia

Nie mam roota więc mogłem tylko wyłączyć.

1 polubienie

Przeczytałam teraz opinię z czerwca 2019 , nie polecają , znowu stosujesz na nas swoje diabelskie sztuczki :disappointed:

Zawsze używałam liska, ale od czasu jak mi mulił niektóre filmiki z YouTube przerzuciłam się na chrome.
Nie zrezygnowałam z tej przeglądarki, bo ją lubię i mam w lapku i w smartfonie.

2 polubienia

Właśnie najczęstszy zarzut toczył się zamulania Youtube.

1 polubienie

Prosze cię. Używam od wielu lat na chromie w laptopie a od wczoraj w firefox na phonie.

Jedna z najlepszych przegladarek ,moim zdaniem

2 polubienia

U mnie wszystko śmiga nawet lepiej niż na chrome.
A co do YT - tylko YT Vanced. Bez reklam, odtwarzanie na wyłączonym ekranie, możliwośc wyboru rozdzielczości.

Mam porównanie, bo używałam liska długo, a teraz używam chrome długo i twierdzę, że chrome jest szybszy, nie muli.

1 polubienie

O co mnie prosisz ? Mam przestać psocić ? It is impossible :grin::grin:

Chrome jest dobry i szybki ale to owoc googla. Nie chcą na niego dać blockera. To go eliminuje. Reklamy spowalniają wczytywanie stron, wpływają na baterie i sprawiają że taki onet czasem “skacze” bo gdzieś tam po przewinięciu wczytuje się ruchoma reklama. W firefox tego niema.

3 polubienia

Daj link , sprawdzę , znaczy
Proszę :blush:

1 polubienie

Ja pisałam o moich wrażeniach na lapku :wink:

1 polubienie

To ciekawe co piszesz @Bocca-Lupo o wrażeniach na lapku , nie wiedziałam , że się da :thinking:

2 polubienia

Musisz wejśc w phonie w przeglądarkę, wyszukać forefoxa, zainstalowac a potem znaleźć dodatek adblock dla firefox/android.

1 polubienie