Pomodlicie się za mnie?

Płetwę wkręci w łańcuch i z bólu dzwonek pogryzie

2 polubienia

Desperacja nie odpuszcza

Chłop potrzebny do wniesienia pralki na 4 piętro, potem jest wolny

2 polubienia

Musisz się trochę wylaszczyć i nie słuchaj tu tych podpuch na Tindera, bo tam mogą być zboczeńcy. A jak będziesz emanować pewnością siebie i swojej boskości to coś się samo złowić powinno :star_struck:

1 polubienie

w desperację nie popadać… I pamiętaj: nóżka zrobiona :star_struck: i buzia wypoczęta :person_getting_massage: No i sprawdź najpierw, czy on cokolwiek umie zrobić----> “Nawet najprzystojniejszy facet z czasem traci w oczach swojej partnerki, jeśli jest niesamodzielny, brakuje mu inicjatywy i zaangażowania w sprawy domowe”. …bo ci libido spadnie zanim się zorientujesz, że je masz …

3 polubienia

Niedługo czas kolęd , wiec zapłać księdzu i niech on się pomodli . On bliżej Boga niż my.

2 polubienia

A ile zdziałasz, modląc się do katolickiego boga po muzułmańsku?

Domyślam się, że autorce pytania chodziło o katolicką modlitwę do katolickiego boga, a tak się składa, żem nie jest katolikiem.

1 polubienie

Mnie to nie przeszkadza że nie jesteś hm katolik, masz swe wartości i tego się trzymaj

2 polubienia

Gorzej jak trafi na niewierzącego księdza

Wtedy to on dalej od Boga chyba :shushing_face:

4 polubienia

Brat a Ty wiesz , ze ja wierze w jednorożce ,wróżki , elfy i reptilianów ? O innych rzeczach nie wspominając ? Wiec wierze , że i księża i siostry zakonne mogą straci wiarę w Boga .

3 polubienia

Bo ja wiem? Ateizm jak dla mnie jest tez formą wiary. Paradoks?

Kilka razy w życiu mnie wróżki zdziwiły a mnie nie jest tak łatwo. Aby było ciekawiej, to zdziwiła mnie kobieta i jej córka, która pewne niecodzienne właściwości chyba odziedziczyła. Ostrożnie podchodzę do reptilian, są u mnie cały czas na świeczniku. Co do reszty, to na razie muszą czekać :grin:

3 polubienia

A w Anioła Stróża?
Choc moj to jak podopieczna, leniwy i pyskaty bywa :rofl:

2 polubienia

Nie wykluczam takich istot, ale bliżej sprecyzowanego sądu na ich temat nie mam.

2 polubienia

@Nunu Moje dwie koleżanki maja mężów z tindera a jakoś specjalnie zboczone nigdy nie były. Jeśli chce się zmian trzeba zrobić - coś - cokolwiek…

1 polubienie

Św Rita jest patronką spraw beznadziejnych - tu intencję i na msze daj: https://www.swietaritaglebinow.pl/

1 polubienie

Pora jescze odpowiednia. Sw. Mikołaj jest patronem panien na wydaniu…

1 polubienie

@okonek Św Antoni też przydatny jeśli chodzi o poszukiwania

2 polubienia

Czyli trochę wspomagaczy jest.
Choc sw. Antoni to raczej kojarzy mi sie z biurem rzeczy znalezionych :wink:

1 polubienie

4 polubienia