Pomodlicie się za mnie?

Zbieram grupę ludzi żeby manifestowali czyli mi dobrze życzyli żebym wreszcie zaliczyła faceta bo mi życie er…czne nie układa się. Życzę sobie na nowy rok partnera kurna mać.

4 polubienia

Cześć! A więc życzę Ci tego :grinning:

4 polubienia

A oprócz pobożnych życzeń, coś robisz w tym kierunku?

Społeczność Pytamy ogłosiła kwestę na pomagamy.pl. Celem jest pozyskanie środków na zakup sztandarówek i transparentów z hasłami manifestycznymi. Będziemy się wszem i wobec domagać, by Twoje życzenia się spełniły.
Taka postawa niewątpliwie coś zmieni, ale ogólnie to nic nie zmieni.

.dalej będzie tak, jak było.

1 polubienie

Niech ci się spełni marzenie

4 polubienia

Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
Życzę Ci, byś znalazła swojego połówka i by zawsze był. Byś nie musiała zaglądać, szukać, tropić. Byś już nie czuła się samotna. :hibiscus:

10 polubień

Życzyć sukcesu Ci mogę, ale modlitwa nie jest dla mnie logiczna. Po pierwsze, nie jestem katolikiem, więc moja modlitwa i tak nie będzie skuteczna. Po drugie, czy logiczna jest katolicka modlitwa w sprawie, która jest grzechem w tejże religii?

Czepiam się tego szczegółu, ale ogólnie nie mam nic przeciwko, abyś w końcu zaliczyła.

5 polubień

@Daniel86 czy Ty słyszysz, co Ty piszesz :thinking:

2 polubienia

Tylko ja nie wiem, czy to nie jest przereklamowane to życie erotyczne a z drugiej strony bez chłopa, to jak ryba bez roweru? :thinking:

4 polubienia

No nie… No przecież ryba bez roweru długo nie wytrzyma, no bo jak? :thinking:

2 polubienia

Po co tak roszczeniowo na początek roku?
Wyluzuj. Każda potwora znajdzie se adoratora.

1 polubienie

A wśród katolikow wszystkie modlitwy się sprawdzają?

2 polubienia

Mamy tu kolegę który ma bardzo podobny problem do Twojego - może coś wspólnie udałoby się zaradzić?

4 polubienia

Kolega nie dopuszcza mysli, ze modlitwa to nie tylko domena katolikow.
Co prawda niektore religie dopuszczają odciążenie w postaci mlynkow modlitewch…

1 polubienie

Kolega @dedlx chyba się obrazil?

1 polubienie

Koleżanka jest już wystarczająco nieszczęśliwa, nie dobijajcie ją takim typem!

7 polubień

Ja tak sobie pomyslalam, ze bylby to sadyzm… :wink:
Lub uswiadomienie co omijac…

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Na początek kupi sobie lokówkę. Jak to nadal nie pomoże-niech myśli dalej na zapodany temat. Potem znów-kupić sobie np. sweterek lub coś innego upiększającego i na trochę zapomni o życiu erotycznym.

2 polubienia

@Andi Jeśli chcesz zaliczyć to raczej Tinder, Sympatia albo inksze tego typu…

2 polubienia

Może Fotorandka - kiedyś miałem masę propozycji, tylko trzeba odróżnić rozczarowane z masą przekleństw na życie, od tych które są szczere. Niektóre ujawniają się od razu, inne po czasie i tu potrzebna jest dyplomacja co się komu pisze, bo czekają tylko na mały chaczyk do awantury o całe zło że komuś nie wyszło, wtedy jedynie skasowanie profilu wyjca frustratki pomoże

1 polubienie