Poniedziałkowy błysk czyli...QUIZ!

4 polubienia

Komplet Dwa pytania sprawiły mi trudność, konkurs chopinowski i Pontiac. Długo się zastanawiałem i prawdę mówiąc do końca nie byłem pewien, czy dobrze wybrałem. Tym większa moja radość, że, jednak się udało. Pozostałe 8 pytań ułożyłeś specjalnie dla mnie, nie miałem żadnych wątpliwości przy zaznaczaniu prawidłowym.

3 polubienia

No az tak to sie nie starałem :upside_down_face:
Ale gratuluje bo nie spodziewalem sie ze odpowiesz na pierwsze.I ostatnie.

1 polubienie

Powiem więcej; popełniłeś błąd przy prawidłowym nazwisku. Typowe przekliknięcie.
A film widziałem dwa razy. Nie to, że mi się podobał, ale dlatego, że podobał się mojej drugiej pani. Raz mnie do studyjnego wciągnęła, a drugi raz w telewizorze.

1 polubienie

Strzaly sie udaly! 8/10!!!

3 polubienia

Trudny 8/10
Źle: Nobel, konkurs chopinowski.
Wodza i króla ustrzeliłam, żonę zgadłam przez Sinatrę.

3 polubienia

8/10 konkurs Chopinowski i Nobel mnie pokonaly))

4 polubienia

9/10. Co bylo do przewidzenia Konkurs Chopinowski spudlowany, jako ze to zdecydowanie nie moja dzialka.

5 polubień

Ciekawe…Ty juz dawno nie mialas takich klopotow :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Królowie nie moja bajka, a nagród noblowskich tak jak konkursów chopinowskich nie śledzę.
Czasami mi pytania odpowiadają i znam odpowiedzi, a czasami nie, teraz było na tak sobie :wink:
Aktora, którego wymieniłeś nawet nie pamiętam nazwiska nie znałam, tylko z widzenia, a na żonę wpadłam, bo kojarzyłam żony Sinatry.

2 polubienia

Ciekawy quiz
Niektore fakty wiedzialam (co mnie nawet zdziwilo bo to nie moja dzialka)
Niektorych faktow sie dowiedzialam

3 polubienia

Frycek-przesladowca :rofl:
Poprosze o kolor dla zwyciezcy :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Chodzi o Mickey Rooney’a?
A pamietasz japonskiego sąsiada-histeryka w Sniadaniu u Tiffany’ego?

I jak zwykle nie podajesz wyniku…

1 polubienie

W Konkursie pytanie wlasciwie dotyczylo 2 wykonawcow bo dwaj pozostali ro zupelnie inne czasy…

A musze?
Mnie w tych quizach nie chodzi o wynik
raczej o konfrontacje czego nie wiem i czy powinnam
Przewaznie wychodzi ze to czego nie wiem to dla mnie nmalo- lub w ogole niewazne. Wtedyx traktuje to jako ciekawostke albo sie dziwie po co to komu

Skoro to dla Ciebie stek dziwactw to tak jak bys nie potrafila przyjac do wiadomosci ze kogos moze interesowac inna sfera zycia.
A podejrzewam ze to raczej Twoje zainteresowania należą do rzadkosci :slightly_smiling_face:
Wynik podają wlasciwie wszyscy.Taki zwyczaj…

1 polubienie

Jakim nazwisku?

Ojej!
Zle mnie zrozumiales, przykro mi
Nie pisalam tego na calkiem powaznie i o innych quizach
Przeciez wiesz ze cenie twoje fachowe wiadomosci
Wiecej - twoje quizy naleza do najlepszych wedlug mnie (i to na pewno nie sa dziwactwa), chociaz na temat filmow i sportu wiem niewiele, prawie nic
Czytam z ciekawoscia, ale glupio mi sie przyznac do tak niskiego wyniku jak tu przewaznie kazdy ma prawie komplet

1 polubienie

Nie,nie biore tego do siebie bo Cie znam.
Ale nie rozumiem dlaczego za kazdym razem podkreslasz ze wszedzie tylko zbyteczna wiedza???
Poza tym,to byl misz masz i nie bylo tylko o filmie czy muzie…

1 polubienie