Poniedziałkowy błysk czyli...QUIZ!

Akurat Nobla to wiedzialam
Dziwne dla mnie jest to ze ja czesto wiem to z czym inni maja problemy, a na telatwiejsze pytania odpowiawiedzi nie znam
To samo jest w niemieckich quizach
No to sie przyznam juz:
Ava - wiedzialam mgliscie
Hokeistow - nie znam i nie zgadlam
Hodźa - przypuszczalam
Elton John - wiedzialam! (tu oczekuje pochwaly od @collins02 :stuck_out_tongue_winking_eye:)
Wojna z Tamilami - wiedzialam
Jan bez Ziemi - wiedzialam
Konkurs Chopinowski to byl w roku jak wywedrowalam z Polski - wiec nie wiedzialam
Nagrode Nobla - wiedzialam
Pontiaka - nie wiedzialam
Film Wajdy - przypuszczalam (bo ogladalam bardzo dawno)

4 polubienia

Od @collins02 a mozna sie wiele nauczyc nie tylko z quizow

4 polubienia

Wychodze z tego samego zalozenia…
Postaram sie zrobic inny quiz by bylo ciekawiej dla innych.Podobnie jak wtedy gdy zrobilem"Polacy na krancach swiata"…
Ale cos takiego,wymaga jednak przygotowania a nie pospiechu…

2 polubienia

A dziekuje ale troche mnie przeceniasz.
Moja wiedza jest strasznie"nieuczesana"i praktycznie kazdego tygodnia,zdarza sie cos co wywoluje istna burze w moim mozgu…
Z drugiej strony fajnie ze sa tutaj sytuacje ktore od czlowieka WYMAGAJA.Nie tylko postawy ale i wiedzy…Uwielbiam takie mobilizacje,o ile mam czas…

3 polubienia

I to jest bardzo przyzwoity bilans.
Dlatego nie bardzo w dalszym ciagu rozumiem,dlaczego sie tak przejmujesz :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Akurat w tym quizie to troche wiedzialam z dawnych czasow. Teraz jestem skoncentrowana na 3 -.4 tematach dosc intensywnie, reszta jest dla mnie malo wazna
Na szczescie o malarstwie i muzyce moge sobie “kulturalnie” z toba i z elsie porozmawiac a raczej popisac

2 polubienia

I taki jest tego sens.
Czasem zycie rzuca nieco nowe i nieoczekiwane wyzwania…
I nastal teraz czas aby wykazac sie nie tylko wiedza ale i jakimis,JAKIMIKOLWIEK horyzontami bo od polityki mozna faktycznie dostac bialej goraczki…

2 polubienia

Dwa to Panu Bogu w okno… :grin: