Ponieważ cisza

W związku z ciszą wyborczą, wzorem najlepszych wzorców, np. kościelnych, mam kilka niezwiązanych z wyborami pytań:

  • gdzie są respiratory?
  • gdzie jest 70 baniek od Sasina?
  • gdzie kasa z Getbacku i SKOKów?
  • gdzie dary na PCK, co je PiSowcy ukradli?
  • gdzie milion elektrycznych fur?
  • gdzie jest 100 tys. tanich mieszkań?
  • gdzie jest wrak?
4 polubienia

Gdzie jest długopis?

4 polubienia

Ja też się pytam :wink:

I po co nam Przekop Mierzei Wiślanej skoro z Elbląga do Gdańska jest pół godziny drogi tirem, a jak trochę więcej będziemy rozładowywać w Elblągu to trochę mniej w Gdańsku … I gdzie tu logika za takie duże pieniądze … Jakby jeszcze na dodatek z tego zalewu wiślanego już się nie dało wypływać …

To jest takie utopienie pieniędzy w błoto skoro i tak to nic nie zmieni …

3 polubienia

Jakby już 500+ i okradanie nas przez PiS i KK nie rozwalało wystarczająco naszych finansów …

2 polubienia

Nie. Przyjdzie inne, zlikwiduje 500 i będzie kradło tyle że wyjdzie na to samo co teraz xd

Kraść niech kradną tyle samo XD, ale niech przy okazji zrobią coś dobrego … Niech nie trwonią naszych pieniędzy na byle co …

Dużo sensowniejsze od tego Przekopu Mierzei Wiślanej byłoby dokończenie tej drogi ekspresowej S7 …

2 polubienia

Ja nie jestem taki wspaniałomyślny, nie zgadzam się na żadną kradzież naszego dobra za jakąś namiastkę dobrego uczynku. Kradzieży, przywłaszczeń, różnego chachmęcenia a także marnotrawstwa mamy w sferach gospodarczych i politycznych dostatek. Żadnego zielonego światła na więcej.

6 polubień

Napisałem XD żeby było wiedzieć jak to czytać, a był to komentarz skierowany do @GumowaKaczka co też narzuciło pewien styl wypowiedzi :wink:

2 polubienia

Odcinek od Elbląga do Gdańska jest chyba zrobiony

1 polubienie

Zgadza się. Spójrz na mapę

2 polubienia

Co to za podwójne standardy? Jestem jakiś gorszym sortem?

2 polubienia

To XD nie jest dla mnie zbyt czytelne. Wiem co chciałeś powiedzieć ale podtrzymuję moje radykalne stanowisko.

2 polubienia

Nie po prostu - lubisz sobie robić jaja i w stosunku do Ciebie odpowiadam po prostu “Specyficznie” :wink:

2 polubienia

Kradną bo im się należy.

Tak samo, jak @Antykwa absolutnie nie zgadzam się na żadną kradzież, nawet najmniejszą.
Nie zgadzam się na złodziejstwo rządowe, którego ostatnio mieliśmy w Polsce sporo. Nie będę wymieniał. Nie zgadzam się też na marnotrawstwo publicznej kasy, co też ma miejsce w kraju nad Wisłą. To są ruskie standarty, ale tym co kradną, te standarty nie przeszkadzają. A na dodatek spocony Duda krzyczący, wymachujący rękami, kłamiący na temat uczciwości. Totalna bezczelność i prostactwo.

3 polubienia

Gdzie są pakiety wyborcze?

3 polubienia

Podobno zlokalizowano je w starych magazynach RUCH, w Lodzi, gdzie kiedys przetrzymywano przeterermniowana prase. Obecnie magazyny prywatne.

2 polubienia

widziano także osła którego mrówka niosła

2 polubienia

Nigdy ich nie było. Zamiast pakietów drukowano plakaty z urzędującym długopisem.

4 polubienia

Ja wiem ty wiesz a barany myślą ze Trzaskowski zajumał

4 polubienia

Co możemy zrobić ? Bądźmy szczerzy :confused:

2 polubienia