Ponieważ premier Morawiecki

… lubi gadać to co mu jego polityczne niewyrobione (ale wyrachowane) podniebienie podsuwa, niezależnie od sensu, prawdy i uczciwości, więc zastanowiła mnie ta wypowiedź:

Premier Morawiecki o tym, co jest złem

Napisał(a): apollo87 - Niedziela, 8 marca (16:39)

Obserwuj

Moralna dygresja premiera powstała pod wpływem udaremnienia największego przemytu heroiny w dziejach III Rzeczpospolitej - 275 kg o wartości 61 mln złotych. Jego wypowiedzi Twitterowe pokazują, że sukces ten traktuje zdecydowanie w kategoriach walki dobra ze złem. I to jak - używając trzykrotnie słów o uczciwości!

"Z roku na rok udaremniamy coraz większą kontrabandę. Dzięki temu zyskuje też budżet.

W szczególności zastanowiło mnie ostatnie zacytowane zdanie.
Czy naprawdę budżet czerpie korzyści z przechwyconych narkotyków? Według mej wiedzy takie “zdobycze” są palone, niszczone.Czyli przysparzają dodatkowych kosztów.
Dodam malutkim drukiem i nieśmiało: o ile nie zostaną w międzyczasie wykradzione z policyjnych przechowalni.

4 polubienia

Moze uznal, ze jak sie narod nie doprawi koka albo innym swinstwem to wodke kupi i wtedy budzet zyska?

1 polubienie

Nie zwracalbym na to szczegolnej uwagi bo nie jestesmy w Kolumbii.Wczoraj mialem okazje pisac ze Morawiecki jest inny na uzytek lokalny a zupelnie inny,na uzytek mediow zachodnich.Moi znajomi ,koledzy i paru przyjaciól,wszyscy go uwielbiają [5 Angoli,1 Irlandczyk i Francuz,plus 1 goorka]
Bardziej mnie martwi to ze na przykladzie pana Glińskiego,mozna obserwowac jak chamieje inteligencja poprzez upartyjnienie.
Tow.Winnicki juz kiedys tlumaczyl,jakim jezykiem trzeba sie poslugiwac w przypadku Polski"b".Cos sie zmienilo?No chyba ze na gorsze… :wink:
Pis jako stan umyslu,dziala nawet gorzej od PZPR.Wprowadza rodzaj amoku ktory przypomina mi bardziej NSDAP,jesli wierzyc Saulowi Perelowi.
Lub moze ten nieszczesny stan lat 50-tych gdy noblisci pisali peany dla Stalina.
Nie wiem czy trzeba do tego wracac…Czasem wydaje sie ze warto,czasem ze to przesada.Bo to jest przesada.Ale pewne sposoby myslenia,nawet jesli nie szykuja kolejnych gilotyn lub innych kazni,nie powinny byc zapomniane.

7 polubień

Wyznawcy PIS gdy słyszą słowa prezesa

6 polubień

@Szczery_do_BULU
I nic dodac nic ujac!!!