Popierasz akcję naklejania na szyby TEJ naklejki za złe parkowanie? [18+]

Psom sie nawet dostaje:

XD

1 polubienie

Byle nie na lakier. :wink:

1 polubienie

Przednia szyba

Mimo, że zdarza mi się czasami dostać mandat za parkowanie, to nie widzę problemu z taką “karą”, o ile będzie sprawiedliwa (np. za zaparkowanie blokujące chodnik na amen.

1 polubienie

ogolnie wlasnie tego w Polsce nie lubie - ludzi zachowujacych sie jak ten kierowca.
swoja droga na usprawiedliwienie moze tylko sluzyc to, ze policja polska tez jest mocno zagubiona w swojej roli.
w cywilizowanym kraju takiej pyskowki by nie bylo. trabnalby, policja umozliwila przejazd i po co nerwy i jezyki strzepic?

3 polubienia

To jest Polska

1 polubienie

wiem, ja tylko skomentowalam co o tym mysle.
agresja rodzi agresje.
policji to nikt na calym swiecie nie lubi, ale nie wszedzie sie na nia otwarcie pluje.

3 polubienia

Coś mnie przed chwilą pokusiło i obejrzałem ten filmik. Teraz szczerze żałuję, ponadto bardzo współczuję osobom, którym takie rzeczy imponują. Autor tych wymiocin ma wyraźne braki intelektualne i ewidentne kompleksy na podłożu dysfunkcji płciowych lub niedostatków genitalnych, które zamiast leczyć u odpowiedniego specjalisty lub psychologa, tudzież chirurga, w kretyński sposób odreagowuje na ulicy w roli jakiegoś pseudo szeryfa. Dno.

5 polubień

Są lepsze sposoby, np. po rosyjsku
Albo po brazylijsku !

1 polubienie

Ten rosyjski sposób mnie rozbawił jak rzadko. W takim działaniu widzę prawdziwy rosyjski duch.image

1 polubienie

Ten rosyjski sposób to rzecz jasna ustawka.

2 polubienia

Mam wrażenie, że oba.
Ale, na własne oczy widziałem już parę niezłych cyrków z powodu parkowania w miejscu nie tym co trzeba.

2 polubienia

Za parkowanie nie popieram, ale za to życzę jak najgorzej tym wszystkim debilom, którzy nie potrafią otworzyć drzwi tak, żeby nie obić zaparkowanego obok auta. Bezmyślność to jedna z najgorszych cech.

3 polubienia

Zasadniczo to po prostu uzbroic sie w cierpliwosc i glosno trabic. W koncu znajdzie sie wlasciciel, albo sasiedzi nie wytrzymaja i wezwa policje z dzwigiem do odholowania :joy: