Poprawność polityczna

Wtedy bys mial prawo interweniowac.
Mowienie o tym,ze takie osoby zyja,zyly i z6c beda pos5od ludzi,to zadna katastrofa.
Fakt troch zbytnio sie promuje te srodowiska,ale jak narazie nie ma nakazumbys sie pichylil grzecznie.
A co bedzie czas pokaze.

1 polubienie

Łapaj złodzieja!

1 polubienie

Za takie gadanie i wręcz nawolywanie do gwałtów to powinieneś stąd wylecieć na dożywotnim banie.

3 polubienia

Nie raz nienawisc nas zniszczyla, zniszczy i teraz…:frowning:

1 polubienie

Można głosić swoje poglądy ale tak by unikać mowy nienawiści i nawoływania do nienawiści.
Mile widziane również argumenty.

Ja też nie trawię obnoszenia się z innością ale daleki jestem od stosowania gazu i kopniaków. Nie tędy droga.

1 polubienie

Poprawność polityczna zależy czasem od charakteru i doświadczeń życiowych. Niektórzy panowie są na tyle przystojni, że być może byli nagabywani przez gejów i stąd ta ich niechęć do nich. Ja akurat mam łatwiej, bo nigdy żaden gej mnie nie nagabywał, więc nie mam powodu, by ich nie lubić.:wink:

1 polubienie

Mnie też nie. Mam wilcze oczy więc trzymaja sie z dala by nie stracić jedynek.

Generalnie bycie homo jest modne. Mają już swoje programy o modzie, robią z nimi reality show, liczą się w świecie kina. Nawet jakaś seria iPhonów ma mieć tęczowe jabłuszko na znak tolerancji. Także świat zmierza w stronę wolności jednostki. Żyj jak chcesz. Walcz o swoje prawa. Do Polski też to przyjdzie. Kwestia czasu. Na razie mamy dość skuteczny falochron w postaci kościoła i prawicowego rządu ale to nie będzie trwało wieczność.
Musimy się pogodzić z tym że nie wszyscy są praktykującymi katolami, hetero i białej rasy. Ludzkość jest różnorodna. Nie zamkniemy się na świat. Nie otoczymy granic kapliczkami i zasiekami. Nie postawimy tam oddziałów narodowców.

Juz Cie pytalam o te demoralizacje. Jesli ktos jest hetero to nie da sie przerobic. To jest orientacja z jaka czlowiek sie rodzi a nie choroba czy grzech. Czyli jest i nienawisc i niedoinformowanie.

1 polubienie