Poprawność polityczna

Czy na tym forum trzeba być wyłącznie poprawnym politycznie, by nie zostać zniszczony przez miłośników LGBT?

Nie. Poglady można głośić dowolne, o ile nie jest to mowa nienawiści. Ten kto napisze np. “katole do gazu” będzie potraktowany tak samo jak ten, który do gazu wysyła żydów lub gejów.

4 polubienia

nie, trzeba tylko udowodnic swoje racje uzywajac czegos wiecej niz komunalow

1 polubienie

Homoseksualiści powinni trafić do więzienia za demoralizacje społeczeństwa

A gdy napisze, że geje powinni siedzieć za demoralizacje społeczeństwa? To jest wg Was mowa nienawiści?

a co? boisz sie zagrozenia? przeciez to cioty

Nie, w szkołach uczą jak to fajnie być gejem

Wszyscy mężczyźni powinni iść do więzienia za gwałcenie kobiet. W końcu kobiety są w 99% lub wiecej gwałcone przez mężczyzn, więc wszystkich mężczyzn należy zamknąć w więzieniu za gwałty.

2 polubienia

Kobieta lubi być trochę gwalcona

Zapewne jesteś kobietą, skoro wiesz co gwałcona kobieta czuje?

2 polubienia

Poza tym nie każdy mężczyzna jest gwalcicielem, natomiast każdy gej lubi być ladowany w odbyt, czego nie rozumiesz?

Już wiem. Jesteś gejem, skoro tak dobrze wiesz co geje lubią.

3 polubienia

Żadna kobieta Ci się do tego nie przyzna, ale lubią być trochę gwalcone i lubią stawiac opór

A Ty kiedy się przyznasz, że jesteś gejem?

":joy: :joy: :joy: :joy: A co innego robią geje?

Może mi jeszcze wmowisz, że w parach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w hwteroseksualnych? :joy: :joy: :joy:

Czy Ty z episkopatem masz cos wspolnego?
Dla mnie bardziej szokujaca informacja bylo to,ze Polska pod wzgledem bezpieczenstwa,jest na 27miejscu w UE.
A wiec najwieksze zagrozenie,dla obywateli,pomimo,ze nie przyjmuje Polska uchodzcow,ktorymi tak niektorzy strasza.,nie znajacnosobisvie ani jefneho,tulko ksrmiac sie nienawisvia rozsiewana przez roznego typu oszolomow.

5 polubień

A Ty może mi wmówisz, że nie jesteś kryptogejem? Przecież każdy wie, że metodą na “łapaj złodzieja” kryptogeje najbardziej walczą z LGBT.

2 polubienia

Nie, nie lubię ładować w męskie odbyty i wmawiać innym, że to normalne i powinno się o tym mówić dzieciom, nie :wink:

Niedługo będzie obowiązek całowania kolegi na lekcjach wychowania seksualnego