Poprostu nwm

Więc tak mam problem wyznałem koleżamce miłość ok. 1.5 miesiąca temu powiedziała że ma chłopaka no nic trudno żyłem se dalej i miałem nadzieje że może kiedyś. Lecz zostaliśmy takimi no bardzo dobrymi przyjaciółmi. Ostatnio ten chłopak zaczą ją olewać(są w związku na odległość)no ja staram sie ją po przyjacielsku wspierać ale no poprostu czuje że mi coraz bardziej na niej zależy. Gdy ze sobą piszemy wszystko jest super ja szczęśliwy i ona wydaje mi się że też,ale gdy tylko skończymy pisać to poprostu czuje taką zazdrość ze złością połączone że mogłem jej to wyznać wcześniej i może byłoby coś innego.Już sam nwm co mam dalej robić czuje że jest dla mnie poprostu najważniejsza ma tego chłopaka ale no wydaje się być w toksycznym związku. Jeszcze ostatnio mi napisała że na święta jedzie do dziadków do miasta w którym on mieszka no super. Ale napisła że raczej sie z nim nie spotka. Pomóżcie co robić?

2 polubienia

przeczekac…
zloz zyczenia, kup dziewczynie maskotke pod choinke i poczekaj na efekt.

4 polubienia

Oby to coś dało spróbuje

@tom72828 To jest dobry moment. Dobrze że nie odpuściłeś! Brawo! Wykorzystaj okazję świąt, kup jakiś miły, drobny prezent… Bądź czujny, może przyjdzie taki moment, że opowie więcej o tej swojej relacji, że coś w niej zgrzyta, albo że się nie dogadują… to będzie znak, że chce z nim zerwać i masz duże szanse… Może uda Ci się ją gdzieś zaprosić na sylwestra? Trzymam kciuki, powodzenia!

3 polubienia

No powiem tak mówiła mi że już kilka razy chciała napisać że sorry ale mialeś szanse ale odpuszczała bo chwilowo nastąpiła poprawa.a co do sylwestra no to zaprosiła mnie do siebie na impreze i kilku innych znajomych

1 polubienie

@tom72828 Czyli nie potrafi się zdecydować… To dobrze, że Cię zaprosiła. Może uda się w końcu ją przekonać, żeby zakończyła tamtą relację.

1 polubienie

No spróbuje jej powiedzieć żeby zakończyła to bo cały czas cierpi mówiłem już żeby tak zrobiła ale jednak dalej z nim jest

@tom72828 Może nie naciskaj za bardzo… Powiedz że jesteś i ją wspierasz. Sama musi podjąć decyzję…

1 polubienie

Wiem cały czas staram sie nie za mocno to robić

1 polubienie

Ale, jak by skończyła tamtą relację, to ten odrzucony zaczął by tu pisać i prosić o porady… :crazy_face:
Dopiero byłabyś w kropce…

2 polubienia

Związek na odległość to żaden związek.<- to jakieś wymysły szalonych :wink:
Weź tego chłopaka wywieź za miasto wieczorem.Przywiąż do drzewa.Rano zaglądnij zobaczyć jak się ma,czy już skruszał i wypuść na wolność.Może przestanie jej głowę zawracać.

1 polubienie

Nie no XD tego bym nie zrobił XD tak na serio no to poprostu muszę czekać bo to już długo nie potrwa raczej

2 polubienia

No to także ten lipa napisała mi że on jej prezent kupił a ona jutro jemu pojedzie kupić super. Mówiła też że dziś nic do niej nie napisał no także ten ja już poprostu mam tego dość nwm co dalej

@birbant Jednak liczę na to że dziewczyna zakończy “tamtą” relację. Uważam że związki na odległość są bez sensu na dłuższą metę: więc to będzie dobre dla naszego kolegi i dla mniej jednocześnie.

No ale teraz sie spotkają dadzą sobie prezenty i możliwe że ona mu wybaczy chociaż ja jej ostrożnie jakoś to napisałem że wzieła prezent i do widzenia ale wątpie żeby tak zrobiła

Czekaj, zapowiada się nieźle

1 polubienie

No zależy pod jakim względem no oby wszystko dobrze było

1 polubienie

Ta koleżanka już z trzecim kręci, ale oni obydwaj o tym jeszcze nie wiedzą. :crazy_face:

2 polubienia

Nie tak nie jest mimo tego że nie widziałem to jej wierze bo ona mnie nigdy nie okłamała i pisze tylko ze mną i z jej chłopakiem no ale ostatnio jej chłopak no to no lepiej nie komentować

@tom72828 Żeby była naprawdę z Tobą musi zakończyć tamtą relację. Takie postępowanie na dwa fronty jest nie fair… @birbant ma rację… Jednak musiałeś od czegoś zacząć…

1 polubienie