Poradnik bicia dzieci

I po tym ludzie się dziwią że pewnie im dzieci zamienili w szpitalach bo rodzice jednak aportują i reagują na gwizdek. Sam wiem po sobie, zbyt dużo przeszłem w życiu, podobnie było w bidulu / dom dziecka, straszne czasy. Jak ktoś nie ma pomyslu jak wykorzystać własny rozum w przypadku dzieci, choć nie tylko to takie rzeczy się zdarzają

1 polubienie

Takie ksiazki zwykle pisza psychopaci.
A nastepni to wydaja.
Tym razem wydawnictwo protestanckie sie popisalo…
Niedawno u mnie byla awantura o jakies wydawnictwo dla muzulmanow, jak bic zone, zeby nie bylo widac (nauki na Lubiance pobieral?) - autor wyjechal z Hiszpanii i UE z wilczym biletem. Bo byl tu oficjalnie jako “opiekun duchowy” co mu zapewnialo pozwolenie na prace i rezydencje.
Problem dotyczy chyba ludzkosci jako takiej.

3 polubienia

I to jest wlasnie wyjatkowo szkodliwa bzdura.Naglasnianie spowoduje ze tak my jak i inni,popsioczymy,pozalamujemy rece i pojdziemy zrobic sobie kolacje…W miedzyczasie kilku kretynow ktorzy to przeczytaja,pomysli ze to jest calkiem sensowne i uczynia z Tedda autorytet.
W efekcie kilka dzieciakow dostanie wpierd.l ale to juz nikogo z zadowolonych z siebie krytykow ani nie zainteresuje,ani tym bardziej nie sprawi by cokolwiek sie zmienilo.
Na drugi dzien Ty juz nie bedziesz o tym pamietal a do tych kilku,dolaczy kolejnych kilkunastu.

1 polubienie

Gdyby to wydano w wakacje, to nasze orły już by z tego podręcznik szkolny zrobiły.

To że w ogóle wydaje się takie idiotyzmy, to efekt tego że ktoś zgadywał, że będzie dla tego aprobata.

1 polubienie

I bedzie aprobata.Tylko bemyslny pieknoduch zaprzecza istnieniu chorych ludzi.A polityka dodatkowo,pomoze w ich produkcji.

2 polubienia

O tym właśnie mówię, oni nie wydali tego w ciemno. Wiedzieli gdzie mają poparcie. Tylko reakcja opinii mogła być bardziej stanowcza niż się spodziewali.

2 polubienia

Gdyby nie reakcja w necie to rozprowadziliby ksiazke miedzy zainteresowanymi i wszyscy zadowoleni jedni maja kase, drudzy “podkladke” do bestwialstwa.

1 polubienie

Zaiste: Dobry Pasterz…

1 polubienie

W tym przypadku nagłośnienie odniosło taki skutek, że wydawca wycofał się z wydania tego “podręcznika”.

2 polubienia

Bardziej prywatna filozofia - kogoś w życiu źle potraktowali, bili to i na starość się zapamiętało że to tak musi być na później w przypadku swoich dzieci. Jednak nie każdy się nadaje na rodzica, ludzie w przypływie ogólnej radości chcą mieć dzieci, ale nie zdają sobie sprawy z obowiązków i opieki nad dzieckiem, podobnie gdy ktoś się podpiera że ma kasę czy duży dom, potem dziecko jest tresowane

1 polubienie

@kaziu
Ucza nas matematyki, ucza polskiego, ucza o planetach i funkcjonowaniu samochodu…ale nie ucza prostych zasad pedagogiki i psychologii dzieciecej
Jak mieszkalam w Polsce to zdobylam jedyna rozsadna ksiazke na ten temat amerykanskiego autora, ale nie pamietam juz ani autora ani tytulu. Bylo tam wiele praktycznych porad i zdrowo rozsadnkowe podejscie zamiast schematycznych regol. Tak tez radzila mi moja ciocia (lekarz pediatra) - zeby nie czytac schematycznych pseudozyciowych rad i w tym wiele mi pomogla
Nie tylko o biciu ale i o wychowywaniu schematycznym (!) ksiazki sa szkodliwe

2 polubienia

Kolejny, tysięc pięćsetny dowód, że religia to największe oszustwo jakie wymyśliła cywilizacja ludzka.

3 polubienia

Tu się z kolegą zgadzam w 100%

3 polubienia

Na drugim miejscu jest polityka.

1 polubienie

Na szczęście w polityce też jesteśmy po tej samej stronie barykady :person_fencing:

1 polubienie

Oszustwo i ku.restwo

2 polubienia