Poranek z kulturą (32)

Mozart, Czarodziejski flet (Du feines Täubchen…)
(jak sie nie podoba “HMMMM”)!

Klaudia Lebiediew, Noc kupały

1 polubienie

Wczoraj tez byl nr 31 i ta sama muzyka
image

1 polubienie

Zaraz poprawie… :hugs: To bylo tak dla utrwalenia… :sweat_smile:

1 polubienie

@elsie :crazy_face:
Szanowna autorko postu:
Uprzejmie informuje ze jutro bedzie juz 33 odcinek kultury
a Mozart, Czarodziejski flet (Du feines Täubchen…) juz wysluchalam i na jutro polecam cos innego zamiast powtorki z rozrywki
Z powazaniem
Twoja fanka ata-ata

1 polubienie

Wlasnie sobie otworzylam sciagaczke!!! :sweat_smile:

1 polubienie

Moge ci przedstwic moj sposob
Otoz klikam na “nowy temat” i wpisuje tam pytanie/post NA JUTRO!!! i zdjecia zalaczam. Potem otwieram nowa strone i klikam na pytamy jakby nigdy nic!!! Z boku tylko mam w ramce napis “Utworz szkic”, co mi nie przeszkadza
I to jest duza zaleta tego pytamy dla mnie! Bo ten temat juz tam zostaje do jutra a ja moge spokojnie na nowej stronie czytac posty, odpowiadac etc a z boku zawsze mam napis “Utworz szkic”. Wieczorem wylaczam hapka nie przejmujac sie ani tematem ani szkicem
RANO (a dla ciebie o polnocy :stuck_out_tongue_winking_eye:) klikam w pytamy i zaraz klikam w ten “Utworz szkic” po czym pojawia mi sie to wszystko co przygotowalam poprzedniego dnaia. Klikam tylko w “nowy temat” i fertig"
Praktyczne gdy mam bezsenna noc i rano trudno mi dojsc do siebie.
Moze sprobujesz?
Szkic mozesz utworzyc w ciagu dnia na nastepny dzien

1 polubienie

O, to jest dobrze pomyslane! Przynajmniej sciagaczek nie trzeba i mozna jeszcze posluchac jak wyszlo (co w mojej sytuacji w “moje rano” niestety sie nie da… :sweat_smile:). Dzieki!

1 polubienie