Poranny QUIZ z przebojów lat 70.

Zapraszam - KLIK!

3 polubienia

Mój wynik: 10/12
Pomyliłem piosenkę Davida Bowie i partnera Dalidy.

2 polubienia

10|12 Spodziewałem się gorszego wyniku. Myślę, że @collins02 mnie nie obsobaczy. :roll_eyes:
Dałem plamę z The Polis i z długością nagrania Quinn,

3 polubienia

12/12 a czas trwania akcji,ok. 40 sekund:))
Ale fajnie ze taki quiz sie pojawil.Raz na 2-3 lata ale zawsze:))

3 polubienia

Skoro trafiles Bowiego to bardzo dobrze.Ponad polowa pytan bardzo prosta.Przynajmniej dla kogos w naszym wieku.

2 polubienia

The Polis też chciałem dobrze, ale nieharmonijne diabły podskórne mnie omamiły.
Nic, za to nie słyszałem o tej płycie Quinn, że niby za długi utwór i tu spudłowałem.

Przy okazji; - bardzo Cię przepraszam, że nie oddzwoniłem, ale znów telefon mi się spieprzył. Chyba nowy muszę kupić,

1 polubienie

Nic sie nie stalo.Mnie sie polaczenia rwaly jedno za drugim wiec to moze nie byc wina Twojego telefonu…
Z Queen to taka dosyc znana anegdotka.Chodzilo glownie o to by nie skracac.Bo slynne,dlugie utwory,czasem trafialy na single w wersjach…dwuminutowych.Np. In-A-Gadda-Da-Vidda,Iron Butterfly…
Caly urok i potegę brzmienia,szlag wowczas trafial i potencjal komercyjny takze…No ale szefowie wytworni to osobna kategoria na osobny temat…
A sam utwor pewnie i tak znasz na pamiec wiec wystarczy posluchac…Z zegarkiem w reku.Przy okazji…Czas na plycie jest minimalnie rozny od prawidlowej odpowiedzi.

2 polubienia

Oczywiście, że znam ten utwór. Jest moim ulubionym. Ale to wydarzene jakoś mi umknęło.

2 polubienia

7… :weary:

3 polubienia

11/12
Długość utworu Queen strzeliłam niecelnie.

4 polubienia

Pierwszy krok zrobiony, kliknelam w link…
i od razu niewypal - bo jak zwykle przy tym zniknelo twoje pytanie
No nic przechodzimy do quizu…
no i…
Medalu tu nie zdobede, ale dziekuje za bardzo ciekawy qiuz!

Cos tam grali i dzwonili.
Nawt nie sadzilam, ze tyle pamietam. Queen to na wyczucie. 12/12

2 polubienia

@ata-ata - pisaliśmy Ci juz jak z tym postępować - klikasz w link prawym przyciskiem myszy, pojawiają sie różne opcje i ty wybierasz opcje “Otwórz w nowej karcie” - nie wiem jak to będzie po niemiecku,ale powinno byc na samej górze listy, jaka sie pokaże.

1 polubienie

Teraz jak mi tak wytlumaczyles to juz wiem
Dziekuje!!! :smiley:

1 polubienie

15/12! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Pograzona w otchlani rozpaczy? :open_mouth:

2 polubienia

Juz to przebolalam… :grin:

2 polubienia

Ufffff
Kamien spadl mi z serca
image

2 polubienia

Nawet przypomina serduszko… :slight_smile:

2 polubienia

Jak się zdobywa 15 punktów w 12 pytaniach???

2 polubienia