Poranny sucharek

4 polubienia

Sąsiadka do sąsiadki;

  • ale ty masz mądrego męża, on chyba wszystko wie?
  • Wszystko? On niczego się nawet nie domyśla…
7 polubień

Ludzie pierwotni gdy chcieli rozpalić ogień musieli pocierać krzemieniem o krzemień a pod spód podkładali stare gazety

Matejko namalował „Bitwę pod Grunwaldem” chociaż ani razu jej nie widział w telewizji.

Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór.

W komedii bohaterowie dążą do celu powodując śmierć, często zakończoną szczęśliwie.

Alkoholików dzielimy na pijących i niepijących.

Błony komórkowe spełniają bardzo ważną funkcję w życiu komórki: wiedzą kogo wpuścić, a kogo wypuścić, czyli funkcje celnika.

Zostawiam to na los pastwy.

Po zebraniu makulatury, sprzedaliśmy ją razem z panią.

Złom jest najlepszym bogactwem Polski

Lipiec i sierpień mają po 31 dni i jest to wywalczone dawno przez uczniów i nauczycieli.

Konopnicka żyła od urodzenia aż po śmierć.

Antek ciężko pracował rękami, a Boryna językiem.

8 polubień

Zostwamy to na los pastwy ktoś mnie splagiacił. Bo ja to wymyśliłem w 8 klasie będąc, kiedy tak do swego ojca powiedziałem ,co go rozbawiło do łez. Miałem jechać gdzieś daleko pociągiem i szukaliśmy połączenia kolejowego i tak mi się wymyśliło pod wielką tablicą z rozkładem jazdy. :grinning:

2 polubienia

Moglabym tak jeszcze czytac i czytac…:slight_smile: @Bocca-Lupo, czy moge prosic o ramke dla Joko???

2 polubienia

A ja znalam lekarza o takim nazwisku!

  • Jagna zostaje wywieziona z gnojem na obornik.
  • Hanka zaczęła ryczeć z tego powodu, że ją nie chcą poślubić.
  • Włosy zaczęły mu się prężyć na głowie.
  • Dzień Boryny mijał od rana do wieczora.
  • Antek ma w żyłach krew swego ojca.
  • Bohatera zaskakuje przepowiednia dotycząca jego przyjaciela Banka. Mówiła ona o tym, że będzie on płodził dzieci Makbetowi.
  • Edyp to bohater jednej z tybetańskich legend.
  • Głównymi bohaterami „Chłopów” są Boryna, syn jego Antek, żona Antka – Hanka oraz jej matka – Kowalska.
  • Antek tak miał wyczerpany organizm, tak krwawił, że już brakowało mu krwi.
4 polubienia

O, to, to!!!:slight_smile:

1 polubienie

Swietne
Zawsze lubilam taki humor
Jak masz wiecej to wstawiaj!

1 polubienie

Tylko z tymi alkoholikami to niestety prawda
Nie wiem jak w Polsce, ale u nas alkoholikiem jest sie cale zycie, nawet jak sie przestanie pic, wtedy nazywa sie “suchy alkoholik”

2 polubienia

Tak, to prawda…

2 polubienia