Poranny sucharek

Żona miała 3 siostry i brata. Wszyscy sparowani. Teściu też poczucie humoru miał.
Jak to się wszystko zjechało do Łeby, do dziadków, to już po paru kolejkach ochota do żartów wzbierała.

2 polubienia

Wiem jak to jest :wink:

1 polubienie

U nas czasem żarty są nawet mało wyszukane i wręcz dziecinne ale po alkoholu wszystkie wydają się przezabawne :wink:

1 polubienie

Aby śmiech był. Fakt, wyszukane to żarty nie były.

1 polubienie

Do dzisiaj pamiętam " kawał, z którego śmialiśmy się przez całą noc. I to tak się śmialiśmy, że nie mogliśmy się uspokoić, bo co chwilę ktoś parskał śmiechem i 'zarażał" innych. Zaraz go opowiem. Jak przeczytasz, to nie będziesz wiedział czy śmiać się czy płakać.
Przychodzi chłop do chłopa i powiada: ukradnę ci konia. I przyszedł i ukradł.
Koniec kawału.

2 polubienia

Dobre.
Chwilowo muszę się odłączyć od lapka, aczkolwiek z niechęcią. Ale wrócę, ja zawsze wracam. :grinning:

1 polubienie

OK. Pa.

1 polubienie

Jeszcze odsypia… :innocent:

Elsie właśnie wpadła. I dała co dała ucierając oczy i nos (nie mówiąc o klawiaturze…). Was wpuścić razem do naszej piaskownicy to burza piaskowa!!! :joy:

1 polubienie

Ja też rżę, dopiero teraz… :joy: :joy:

Nerwowi jacys. Jakie to lase na ramki :rofl:

4 polubienia

Ma jesli dobrze kojarze 6 godzin wczesniej niz my, Londyn godzine wczesniej. Ja mam tak jak w Polsce, ale nie budzic przed switem, czyli obecnie osma rano.

Ja Mu dam! :innocent:

Wróciłem, jakby co. Ja zawsze wracam. :grinning:

1 polubienie

Za dotrzymanie słowa dotyczącego powrotu dałam Ci lajka. Cieszysz się? :stuck_out_tongue_winking_eye:
Przeczytałam, że Elsie obiecała, że Ci da. Nie napisała, co, więc obserwuję, bo jestem okropnie ciekawa :innocent:

2 polubienia

Zboczucha, zboczucha… :stuck_out_tongue: :innocent:

2 polubienia

O jejku, to o czym Ty pomyślałeś? :astonished:
Hehehe… o tym samym, co ja? :blush:

1 polubienie

Bo ja stale o tem myślę… :innocent:

2 polubienia

Czyli, że razem myślimy o… wypiciu następnej kawy. Chyba jesteśmy kawowi nałogowce :sunglasses: :joy:

2 polubienia

Zgadza się, z tym, że ja teraz intensywnie myślę o naszych dziewczynach, które za chwilę grać będą z Turcją w siatę.

2 polubienia